Anne Beni İyileştir (İmzalı) pdf indir

0

Anne Beni İyileştir (İmzalı)
Bu kitabı yazmasam olmazdı!
İtiraf edeyim beş yıl ilkin bana bu şekilde bir kitap yazacaksın deseler pek de inanmazdım. 

Pdf kitap indir

Niçin mi? Bundan dolayı oldukça batı seçimi bir eğitim almış, dünyada materyalizmin merkezi kabul edilebilecek ABD’da liseyi ve üniversiteyi bitirmiş, iflah olmaz bir pozitivist olarak bu kitapta size benim de evrenle ilgili algımı, hayata bakış perspektifimi tamamen değiştiren yepyeni bir bilgiden söz ediyorum.
Doğrusu ben NeuroFormat sisteminin çocuklar ve oldukca minik yaşlarda çıkan problemler üstünde katkısının sınırı olan olacağını düşünmüştüm. Bundan dolayı sistem, birçok rahatsızlıkta bu hastalıkların sebebi olan kaynak travmaların bulunup temizlenmesine dayanmakta. Doğal ki bahsettiğim şekilde çocuklar ve erken yaşlarındaki problemler için bu zordu.
Fakat öyleki şeyler oldu ki gördüklerim benim bile beklentimin onlarca hatta yüzlerce kat üstüne çıktı. Alerjilerden cilt problemlerine, özgüven eksikliğinden hiperaktiviteye ve öğrenme güçlüğüne hatta otizme kadar, yüzlerce çocukta çok büyük sonuçlara tanık olduk.
Sevgili anneler, size mesajım şu: Evladınız hastaysa tek deva sizde olabilir. Hayır, bahsettiğim bir sevgi klişesi değil. Elbet sevgi oldukca mühim fakat ben minik iyileşmelerden değil gerçek ve kalıcı bir çözümden bahsediyorum.
Bilgileri öğrenmeye, çocuğunuzu iyileştirmeye, hayata bakış açınızı değiştirecek yepyeni bir dünyaya adım atmaya hazır mısınız?

pdf indirme butonu


Anne Beni İyileştir (İmzalı) pdf indir

Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz muhteşem bir kitap. Diğeri eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitap özetlerine bakabilirsiniz. Anne Beni İyileştir (İmzalı) pdf indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!


Anne Beni İyileştir (İmzalı) pdf indir
Kitabının yazarı kimdir?

Anne Beni İyileştir (İmzalı) pdf indir
Kitabını kim yazmıştır?


Anne Beni İyileştir (İmzalı) pdf indir
Kitabının yayınevi neresi?


Anne Beni İyileştir (İmzalı) pdf indir
Kitabı ne süre yazıldı?

Leave A Reply