Arabalar Yollarda 1.Sezon 2.Bölüm izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Otomobiller Yollarda 1.Sürem 2.Bölüm izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Otomobiller Yollarda 1.Sürem 2.Bölüm izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Otomobiller Yollarda 1.Sürem 2.Bölüm izle hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. DİSNEY PLUS vizyonunda büyük coşkula izlenecek Otomobiller Yollarda dizisinin yeni kısmı oldukça yakında saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Owen Wilson, Larry The Cable Guy şeklinde sevilen oyuncularının yer almış olduğu Otomobiller Yollarda bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Otomobiller Yollarda 1.Sürem 2.Bölüm izle

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Otomobiller serisinin sevilen karakterleri olan Şimşek McQueen ve Mater’ın serüvenlarının anlatılacağı Otomobiller Yollarda animasyon dizisinden ilk Türkçe fragman gösteryazcaımndı.

Otomobiller triosunun arkasından yeni bir fbilimseln gelmeyeceği datasi ile pek oldukça animasyon sever, beraber büyüyüp yaşlandıkları Şimşek McQueen ve en yakın dostı Mater’ı daha oldukça görmek istediğini belirtmişti. Disney ise bu çağrıya sessiz kalmayarak Otomobiller Yollarda adınde kısa animasyon serisini duyurmuştu.

Bugün ise nihayet Otomobiller Yollarda’nın ilk Türkçe fragmanı gösteryazcaımndı. Fragmanda dikkat çeken bir detay ise Şimşek McQueen’i Yekta Kopan’ın seslendirmemesiydi.Otomobiller Yollarda, Otomobiller serisine dayanan Disney+ yayınlanma hizmeti için Pixar tarafınca üretilen ve antropomorfik mevzuşan vasıtaların öyküsünü izleyen, yakında çıkacak bir ABDn datasayar animasyonlu yayınlanma dizisidir.

Otomobiller Yollarda Dizi Mevzusu

Şimşek McQueen, en yakın dostı Tow Mater’in kız kardeşinin düğününün byücenduğunu öğrendiğinde, onunla beraber yolcyüceğa çıkar. Yol boyuncu türlü serüvenlara atılan ikili, bu süreçte yeni dostlar edinir.

Leave A Reply