Aramızda Kalsın – Star TV, 11 Eylül 2022 Pazar 03:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Aramızda Kalsın – Yıldız TV, 11 Eylül 2022 Pazar 03:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Aramızda Kalsın, 11 Eylül 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Aramızda Kalsın programını saat 03:00’te Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Antepli iki çocuk anası Yadigar’ı evliliğinin 12. yıl dönümünde büyük ve fena bir sürpriz bekler. Yadigar o gün iki çocuğunu alıp evini terk eder, İstanbul yollarına düşer. Yola çıkarken elindeki tek şey annesinin ölmeden ilkin bir arkadaşına yazdığı mektuptur. Mektup annenin Yadigar için gizli saklı bir emanet bıraktığını anlatmaktadır.

Emaneti saklayan Hüsne Celepoğlu ve kocası Bahattin Celepoğlu’nun en büyük derdi batmak suretiyle olan lokantalarını kurtarmak. Hüsne bu uğurda tüm ümidini seneler ilkin İtalya’ya gitmiş olan Civan’a bağlar. İtalya’da aşçıbaşı olan Civan İstanbul’a gelecek, lokantanın başına geçecek, Celepoğlu ailesinin çilesi nihayet bitecek.

Bu sırada Civan bir düğünün yiyeceklerini yapmak suretiyle İstanbul yoluna düşmüştür bile.

Aramızda Kalsın, Yıldız TV’de gösterilen ve 11 Eylül 2022 Pazar günü saat 01:00’de başlamış olan Tünel adlı programdan sonrasında saat 03:00’te başlamış olacak.

Aramızda Kalsın programının yayını, 05:00’te gösterilen Kiralık Aşk adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply