Arka Sokaklar’ın Zeliha’sı Yüşra Geyik diziyi söyledi

0
Arka Sokaklar’ın Zeliha’sı Yüşra Geyik diziyi anlattı

Ülkemizin en uzun soluklu projelerinden Arka Sokaklar dizisiyle oyunculuk kariyerine başlamış olan Yüşra Genç, MAG okuyucularına röportaj verdi

Ülkemizin en uzun soluklu yapımlarından kabul edilen Arka Sokaklar dizisinde Zeliha karakterine yaşam veren oyuncu Yüşra Geyik diziyi ve hakkında merak edilenleri söyledi. Kariyeriyle ilgili gelecek projelerini ve Arka Sokalar dizisinin başarısını MAG okuyucuları için özetleyen Yüşra Geyik oyunculuğa başlama serüvenini hayranlarıyla paylaştı.  Dizi severler merak ediyor, Arka Sokaklar dizisinde uzun süre rol alan Yüşra Geyik kimdir? Hangi yapımlarda rol almıştır? Şimdi detaylar

Arka Sokaklar’ın Zeliha’sı Yüşra Geyik diziyi söyledi

Ülkemizin en uzun soluklu projelerinden kabul edilen Arka Sokaklar dizisiyle oyunculuk kariyerine başlamış olan ve geçtiğimiz sürem Camdaki Kız dizisine aktarma olan Yüşra Genç, MAG okuyucularına röportaj verdi. Minik yaşlardan itibaren tv ekranlarında yer edinen Yüşra Geyik oyunculuk serüvenini şu sözlerle söyledi: “On dört yaşlarında, neredeyse çocuk oyuncu olarak başladım. O zamanlar bana sorsanız zor sabrettim derdim. Şimdi ne acelem varmış diyorum. Kendimi bildim bileli yansılamak meydana getiren, insanların ruh halini değiştirmeyi seven hem keyifli hem hareketli hem oldukça uslu bir çocuktum. Her gördüğüm insanı yansılamak ederdim. Sesini, oturup kalkmasını, tavrını… En çok da fazla annemi. On dört yaşlarında ustalaşmış hayatıma başladım anlayacağınız; yoksa oyunculuk maceram çoktan başlamıştı.”

Arka Sokaklar ayrı bir evrendir

Kanal D ekranlarında 16 sezondur gösterilen ve önümüzdeki sürem da devam etmesine karar verilen Arka Sokaklar dizisinde Zeliha karakterine yaşam veren Yüşra Geyik, dizi hakkında şunları söylemiş oldu: “On beş yıl, dile kolay. Arka Sokaklar ayrı bir evren benzer biçimde. Orada dönemin iyi mi geçtiğini anlamıyorsun; bir ihtimal zamana inancım bu yüzden yok. Beni ben meydana getiren en mühim unsurlardan biridir. Bu sebeple yokluğu hayatımda düşünülemez bir halde. “Bir şey katmak” oldukça hafifçe kalır. Arka Sokakları hayatımdan çıkarsak, uzuv eksikliği benzer biçimde bir hissiyatı olur diye düşünüyorum. Öğrencilik yıllarımın çoğunu sette geçirmek ve bir taraftan da oyunculuk eğitimi almak büyük bir talih”

Yüşra Geyik Kimdir?

1990 Samsun doğumlu Yüşra Geyik, babasının mesleği üstüne ilköğretim 2. Sınıfta İstanbul’a taşındı. İlkokul sıralarında tiyatro oynamaya başlamış olan güzel oyuncu Sanat Tasarım Fakültesi Grafik Kısmı mezunudur. Oyunculuk kariyerine “ Yaşam Bilgisi “ dizisiyle başlamış olan Yüşra geyik, Arka Sokaklar dizisiyle şöhrete ulaştı. Güzel oyuncu son olarak Camdaki Kız dizisinde oynuyordu.

01-07-2022
Yazar Hakkında

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de dünyaya geldi. 1994 senesinde Mustafa Kemal Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye’nin her bölgesinde 25 .. devamı..
mail

Leave A Reply