Aşk Masalı – Kanal D, 7 Eylül 2022 Çarşamba 01:45

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Aşk Masalı – Kanal D, 7 Eylül 2022 Çarşamba 01:45 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Aşk Masalı, 7 Eylül 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Aşk Masalı programını saat 01:45’te Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Masal, patronun hovarda, yakışıklı oğlu Akın’a senelerdir platonik bir aşkla bağlı hayalperest bir kızdır. Akın ise Masal’ın bilincinde bile değildir. Üstelik firmanın en havalı hanımı Cansın ile çıkmaya adım atmıştır. Masal, bu duruma daha çok dayanamayarak bir şeyler halletmeye karar verir. Tesadüfen tanıştığı bir karı yardımıyla REM-KAD (Remziye’nin Bayanları) adlı bir derneğe üye olmaya karar verir. Masal, bu dernek yardımıyla yaşamını tamamen değişiklik yapmak zorunda kalır şundan dolayı derneğin belirlediği kurallara ve programlara uymak zorundadır.

Aşk Masalı, Kanal D’de 7 Eylül 2022 Çarşamba günü gösterilen ilk program olarak saat 01:45’te başlamış olacak.

Aşk Masalı programının yayını, 03:30’da gösterilen Gelinim Mutfakta isminde eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply