Aşk ve Umut – Kanal D, 1 Aralık 2022 Perşembe 16:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Aşk ve Ümit – Kanal D, 1 Aralık 2022 Perşembe 16:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Aşk ve Ümit, 1 Aralık 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Aşk ve Ümit programını saat 16:00’da Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Edremit’te zor koşullar altında hem çalışıp hem üniversite sınavına hazırlanan Zeynep, sonunda Türkiye beşincisi olup istediği üniversitesinin hukuk bölümünü kazanır. Üniversiteye gitmek için anası ile İstanbul’a taşınma hayalleri kuran Zeynep, anası Gönül’ün başına gelen talihsizlikten haberdar değildir. Gönül, kızının hayatından onun iyiliği için çıkarken yapayalnız kaldığını düşünen Zeynep’in kaderi öldüğünü sandığı babası ile değişecektir.

Aşk ve Ümit, Kanal D’de gösterilen ve 1 Aralık 2022 Perşembe günü saat 13:00’te süregelen Gelinim Mutfakta adlı programdan sonrasında saat 16:00’da başlamış olacak.

Aşk ve Ümit programının yayını, 17:00’de gösterilen Hicran adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply