Aşk ve Umut – Kanal D, 25 Ocak 2023 Çarşamba 16:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Aşk ve Ümit, 25 Ocak 2023 Çarşamba günü ekrana geliyor. Aşk ve Ümit programını saat 16:00’da Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Edremit’te zor koşullar altında hem çalışıp hem üniversite sınavına hazırlanan Zeynep, sonunda Türkiye beşincisi olup istediği üniversitesinin hukuk bölümünü kazanır. Üniversiteye gitmek için anası ile İstanbul’a taşınma hayalleri kuran Zeynep, anası Gönül’ün başına gelen talihsizlikten haberdar değildir. Gönül, kızının hayatından onun iyiliği için çıkarken yapayalnız kaldığını düşünen Zeynep’in kaderi öldüğünü sandığı babası ile değişecektir.

Aşk ve Ümit, Kanal D’de gösterilen ve 25 Ocak 2023 Çarşamba günü saat 13:00’te başlamış olan Gelinim Mutfakta isminde programdan sonrasında saat 16:00’da başlamış olacak.

Aşk ve Ümit programının yayını, 17:00’de gösterilen Hicran isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply