Aşk ve Umut – Kanal D, 8 Aralık 2022 Perşembe 16:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların yayın akışı sizlerle..,

Kanal D’de yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Aşk ve Umut, 8 Aralık 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Aşk ve Umut programını saat 16:00’da Kanal D’de izleyebilirsiniz.

Bu program sadece Kanal D kanalının yayın platformları üzerinden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal veya program yayını paylaşılmamaktadır.

Edremit’te zor koşullar altında hem çalışıp hem üniversite sınavına hazırlanan Zeynep, sonunda Türkiye beşincisi olup istediği üniversitesinin hukuk bölümünü kazanır. Üniversiteye gitmek için annesi ile İstanbul’a taşınma hayalleri kuran Zeynep, annesi Gönül’ün başına gelen talihsizlikten haberdar değildir. Gönül, kızının hayatından onun iyiliği için çıkarken yapayalnız kaldığını düşünen Zeynep’in kaderi öldüğünü sandığı babası ile değişecektir.

Aşk ve Umut, Kanal D’de yayınlanan ve 8 Aralık 2022 Perşembe günü saat 13:00’te başlayan Gelinim Mutfakta isimli programdan sonra saat 16:00’da başlayacak.

Aşk ve Umut programının yayını, 17:00’de yayınlanan Hicran isimli dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply