Aslı Hünel ile Gelin Evi – Show TV, 15 Eylül 2022 Perşembe 12:15

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Aslı Hünel ile Gelin Evi – Show TV, 15 Eylül 2022 Perşembe 12:15 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Aslı Hünel ile Gelin Evi, 15 Eylül 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Aslı Hünel ile Gelin Evi programını saat 12:15’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Aslı Hünel ile Gelin Evi’nin yeni bölümünde; 26 yaşlarında, 2,5 senelik evli Hanife Gürdal Ayvaz’ın evine konuk olunacak. Hanife Gelin, evliliğini, düğününü, ev dekorasyonunu ilk kere programda paylaşacak. Aslı Hünel’in Hanife Gelin için hazırladığı kına sürprizi eğlence dolu anlamış olur yaşatacak.

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışacaklar.

Bu yaşam programı, “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Aslı Hünel ile Gelin Evi, Show TV’de gösterilen ve 15 Eylül 2022 Perşembe günü saat 10:00’da süregelen Şimal Yıldızı: İlk Aşk adlı programdan sonrasında saat 12:15’te başlamış olacak.

Aslı Hünel ile Gelin Evi programının yayını, 15:00’te gösterilen Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply