Aslı Hünel ile Gelin Evi – Show TV, 2 Aralık 2022 Cuma 12:15

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Aslı Hünel ile Gelin Evi, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Aslı Hünel ile Gelin Evi programını saat 12:15’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Aslı Hünel ile Gelin Evi’nin yeni bölümünde; 25 yaşlarında, 1 senelik evli Merve Tümer’in evine konuk olunacak. Merve Gelin’in çeyizleri serilecek, düğün fotoğraflarına bakılacak, tüm detaylarıyla ev dekorasyonu ve özenle hazırladığı yiyecek masası değerlendirilecek.

Ek olarak ev sahibi olan gelin, kendisine meydana getirilen ilişki testini geçebilirse 1 altın daha kazanma fırsatını yakalayacak.

Bu yaşam programı, “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Aslı Hünel ile Gelin Evi, Show TV’de gösterilen ve 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 10:00’da süregelen Şimal Yıldızı: İlk Aşk isminde programdan sonrasında saat 12:15’te başlamış olacak.

Aslı Hünel ile Gelin Evi programının yayını, 15:00’te gösterilen Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme isminde yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply