Aslı Hünel ile Gelin Evi – Show TV, 8 Eylül 2022 Perşembe 12:15

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Aslı Hünel ile Gelin Evi – Show TV, 8 Eylül 2022 Perşembe 12:15 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Aslı Hünel ile Gelin Evi, 8 Eylül 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Aslı Hünel ile Gelin Evi programını saat 12:15’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Aslı Hünel ile Gelin Evi’nin yeni bölümünde; 20 yaşlarında, 2 aylık evli yeni gelin Betül Öztürk İlendemli’nin evine konuk olunacak. Betül Gelin’in çeyizleri serilecek, düğün fotoğraflarına bakılacak, tüm detaylarıyla evi değerlendirilecek.

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışacaklar.

Bu yaşam programı, “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Aslı Hünel ile Gelin Evi, Show TV’de gösterilen ve 8 Eylül 2022 Perşembe günü saat 10:00’da başlamış olan Şimal Yıldızı: İlk Aşk adlı programdan sonrasında saat 12:15’te başlamış olacak.

Aslı Hünel ile Gelin Evi programının yayını, 15:00’te gösterilen Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply