Aslı Hünel ile Gelin Evi – Show TV, 9 Eylül 2022 Cuma 12:15

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Aslı Hünel ile Gelin Evi – Show TV, 9 Eylül 2022 Cuma 12:15 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Aslı Hünel ile Gelin Evi, 9 Eylül 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Aslı Hünel ile Gelin Evi programını saat 12:15’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Aslı Hünel ile Gelin Evi’nin yeni bölümünde; 25 yaşlarında, 3 senelik evli Pelin Uzgiş’in evine konuk olunacak. Pelin Gelin’in çeyizleri serilecek, düğün fotoğraflarına bakılacak, tüm detaylarıyla evi değerlendirilecek.

Günün sonunda haftanın birincisi 10 Çeyrek Altın kazanacak.

Bu yaşam programı, “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Aslı Hünel ile Gelin Evi, Show TV’de gösterilen ve 9 Eylül 2022 Cuma günü saat 10:00’da süregelen Şimal Yıldızı: İlk Aşk isminde programdan sonrasında saat 12:15’te başlamış olacak.

Aslı Hünel ile Gelin Evi programının yayını, 15:00’te gösterilen Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme isminde yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply