ATV İçimizdeki Ateş dizisi mevzusu ne, oyuncuları kimler? İçimizdeki Ateş ne vakit yayınlanacak?

0

Yapınak Yapım’ın ATV için çekeceği “İçimizdeki Ateş” dizisi için heyecanlı bekleyiş son buluyor. İçimizdeki Ateş dizisi bu akşam seyirci ile buluşuyor. Diziyle ilgili araştırmalar yoğunlaştı. Izleyiciler İçimizdeki Ateş mevzusu, oyuncuları şeklinde bilgileri merak ediyor. Peki İçimizdeki Ateş dizisi mevzusu ne, oyuncuları kimler? İşte merak edilenler…

İÇİMİZDEKİ ATEŞ OYUNCULARI

4 gencin etkisi altına alan hikayesinin anlatıldığı dizinin senaryosunda Nimet Erdem, Birol Elginöz ve Hasret Elginöz’ün imzası bulunuyor. Murat Onbul’un yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin oyuncu kadrosunda Demirhan Demircioğlu, Atakan Hoşgören, Burak Luk, İpek Filiz Yazıcı, Ceren Benderlioğlu, Gizem Arıkan şeklinde adlar yer ediniyor.

İÇİMİZDEKİ ATEŞ KONUSU

İçimizdeki Ateş dizisi, iş hayatına ilk adımlarını atan akıllı, kuvvetli, aşırı istekli ve başarıya ulaşmış dört gencin hayallerinin peşinden gitme ve hayata tutunma öyküsünü mevzu alacak. İpek Filiz Yazıcı, Atakan Hoşgören, Gizem Arıkan, Demirhan Demircioğlu genç avukatları, Burak Luk ve Ceren Benderlioğlu başarıya ulaşmış avukatları canlandıracak.

“Yaşam bilmediğin yerden sorar” sloganıyla duyurulan dizi 23 Haziran‘da ATV’de seyirci ile buluşacak.

Leave A Reply