Ayanokoji Ayrılacak mı? Çıkış Tarihi ve Konusu

0

Reklamcılık

Hayranlar Ayanokoji’nin Classroom Of The Elite 2. Sürem 11. Bölümde yoluna devam edeceğinden korkuyor. Kiyotaka’nın yönetim bloğuna çağrıldığı görüldü. Babasının onu eve götürmek için salonda durduğunu görmüş oldu. Adam, Butler’ın oğlu yüzünden intihar ettiğini doğruladı. Peki, bu Ayanokoji’nin okuldan ayrılmasına niçin olacak mı? İşte bu mevzuda bilmenizde fayda olacak her şey.

Aşağıdaki hikayede hayranlar, Kiyotaka’nın nihai kararının ne işe yaradığını öğrenecekler. Okulu bırakma seçimini yapmasına olanak yok. Fakat babasını da memnun etmesi gerekiyor. En iyi yapmış olduğu şeyi yapmak için zekasını kullanacağı yer burasıdır.

Classroom of the Elite 2. Sezon 10. Bölüm

Classroom Of The Elite 2. Sürem 11. Bölüm: Sırada Ne Olacak?

Ayanokoji her şeyi bırakıp eve geri dönecek mi? Bir ön seyretme videosu elimize geçene kadar bunun bir cevabı yok. Şu an için bir başlık yada önizleme videosu yok. Son bölümde Ayanokoji’nin saklamış olduğu tek şey nihayet ekrana geliyor. Çocuğun seçkin bir ailede doğup büyümüş olduğu ortaya çıktı. Yaşamı süresince babası onu aile işini yürütmesi için eğitmişti. Sadece Kiyotaka, zahmetli işlerde ona katılmayı asla istemedi.

Ailesinden ayrılıp okula başlamasının sebebi buydu. Sadece babasıyla konuştuktan sonrasında, çocuk artık her şeyi olduğu şeklinde sürdüremeyeceğini düşündü. Ve böylece onu kullandığı için Kei’den özür diler. Classroom Of The Elite 2. Sürem 11. Bölüm, bizlere hakikaten okulu bırakıp bırakmayacağını gösterecek.

Classroom of the Elite 2. Sezon 11. Bölüm

Önceki Bölüm Özeti!

Classroom Of The Elite 2. Sürem 10. Bölümün başlığı “İnsanlar, Çoğu zaman Yanıltıcı Bir İyilikle Aldatılır, Kendi Yıkımlarını Arzular” idi. Bölüm, karıştırma testinin sonuçlarının gelmesiyle başladı. Öğrencilerin tamamının sınavdan iyi notlar almayı başardığı ortaya çıktı. Hemen sonra bölüm, Honami’nin istisnai olarak neredeyse tüm okul etkinliklerinde yer aldığını fark eden tüm öğrencilere kesildi. Böylece C Sınıfını alt etmek için Honami’yi hedef almaları gerektiğine karar verirler.

Hemen sonra Ayanokoji, babasının onu karşılamaya geldiği personel odasına çağrıldı. Adam, uşağının oğlu yüzünden intihar etmek zorunda kaldığını söylemiş oldu. Kiyotaka’nın aile işini bırakmasını asla istemediğini deklare etti. Fakat gene de yapmış oldu. Bölüm, Ayanokoji’nin onu kullandığı için Kei’den özür dilemesiyle bitti. Ek olarak bunun onunla son görüşmesi bulunduğunu söylemiş oldu.

Classroom of the Elite 2. Sezon 11. Bölüm

Classroom Of The Elite 2. Sürem 11. Bölüm: Çıkış Zamanı

Yazıldığı an itibariyle, bu bölümün yayınlanmasında herhangi bir ara açıklanmadı. Böylece drama hafta sonu her zamanki şeklinde devam edecek. Classroom Of The Elite 2. Sürem 11. Bölüm bu hafta 12 Eylül 2022’de yayınlanacak. Hayranlar animenin tüm bölümlerini bir tek Crunchyroll’un resmi sayfalarında izleyebilecekler. Bundan dolayı, tüm tertipli güncellemelerinizi buradan almak için Anime Daily’ye göz atın.

Reklamcılık

Leave A Reply