Aziz – Show TV, 1 Aralık 2022 Perşembe 06:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Aziz, 1 Aralık 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Aziz programını saat 06:00’da Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Antakya’nın en bu¨yu¨k ve tek halı u¨reticisi olan Payidar ailesinin ogˆlu Aziz Payidar refah ve zenginlik ic¸inde bir yaşam su¨rdürmektedir. Fransız delegesi Mösyö Pierre’in ogˆlu Tegˆmen Andre’yi o¨ldu¨rmesiyle Aziz’in kaderi degˆis¸ir; doğduğu toprakları, biricik aşkını kısacası haiz olduğu her şeyi geride bırakmak zorunda kalır. İki yıl sonrasında öldü zannedilirken geri dönüşü hepimiz için beklenmedik olur. Artık hiçbir şey eskisi benzer biçimde değildir. İlk aşkı Dilruba amcası Galip Payidar’ın oğlu Adem ile nişanlanmıştır.

Her şeye sil baştan adım atmak zorunda kalan Aziz, verdiği yaşam mücadelesi ile küllerinden tekrardan doğarken; rahat bir köylü kızı olan Efnan’ın beklenmedik bir halde hayatına girmesi ile duygusal anlamda da ikilemde duracak, yaşamış olduğu yoğun duygu karmaşası sonrasında zaman içinde hem kendini hem de gerçek aşkını bulacaktır.

Aziz, Show TV’de gösterilen ve 1 Aralık 2022 Perşembe günü saat 02:45’te süregelen Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde isminde programdan sonrasında saat 06:00’da başlamış olacak.

Aziz programının yayını, 08:00’de gösterilen Ebru & Murat Bu Sabah isminde haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply