B-fit Bayilik 2022 Güncel Kazançları!

0

Günümüzde sıhhatli yaşamak isteyenlerin sayısı artmaya devam ediyor. Bilhassa hanımefendiler, sıhhatli beslenme kadar iyi bir spor yapmanın yollarını arıyor. Birikmiş sermayenizle, milyonlarca hazır hanım müşterinizin olduğu b-fit bayilik alarak kazanç elde etmeye ne dersiniz?

Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz B-fit hakkında binlerce araştırma yapılıyor. Bir tek bayanların üye olabildiği spor salonu olan B fit bayilik maliyetini sizin de merak ettiğinize inanırım.

Bu yazımda B-fit franchise kazancınızın ne kadar olacağını öğrenince kesinlikle sermayenizi bu işe yatırmak isteyeceksiniz. Size asla zaman kaybetmeden B-fit hakkında tüm bilgileri aktarmaya başlıyorum…

B-fit Hakkında Bilmeniz Gerekenler

B-fit bayilik
B-fit bayilik

B -fit bayilik detaylarına geçmeden ilkin size b fit ile ilgili detayları aktaracağım. B-fit, öteki spor salonlarından değişik bir sisteme haizdir. B fit, yalnız bayanların üye olup spor yapabildiği marka olarak yola çıkmıştır.

2006 yılından bu yana milyonlarca hanım müşteriye haiz olan B-fit’in amacına gelelim. B-fit 30 dakika süresince hanım üyelerine aralıksız spor yaptırarak fit kalmalarını sağlıyor. Bunun için bazı spor aletlerini ve aerobik hareketleri yaparak 30 dakikayı tamamlamalarını sağlıyorsunuz.

Bu egzersizlerle müşterileriniz günde yalnız 30 dakikanızı spora ayırmaları kafi oluyor. B-fit spor salonlarında kardiyo haricinde bununla birlikte reformer pilates için de bir alan ayırmanız gerekiyor.

Bunların haricinde bununla birlikte uzman diyetisyenlerle emek vererek hanım müşterilerinize sıhhatli beslenme hizmeti sunmanız gerekiyor. B-fit hakkında detaylara hakim olduğumuza bakılırsa b-fit bayilik ile ilgili bilmeniz gerekenlere bir göz atalım…

B-fit hakkında daha detaylı data için bu videoyu seyredebilirsiniz:

“50 Bin TL ile ne iş yapabilirim?” diye düşünüyorsanız Finansko web internet sitemizdeki yazımız size destek olacaktır.

B-fit Bayilik Şartları

B-fit Bayilik
B-fit Bayilik

Her yaş grubundan binlerce hanım müşteriye haiz B-fit bayilik almak için gelin bir de şartlarına göz atalım. Bir tek bayanların haftada 3 gün günde 30 dakika spor yapabildikleri 2022 güncel b-fit bayilik şartları nedir?

 • B-fit hanım girişimine destek amaçlı yalnız bayanların franchising almasını sağlıyor.
 • Bu yüzden hanım olarak b-fit franchise sahibi olabilirsiniz. Erkekler yalnız %49 ortak olabilir.
 • B-fit bayilik için sporcu olmanıza gerek yok.
 • b-fit bayilik merkezi için ihtiyaç duyulan minimum alan 120 m2’dir
 • Ek olarak 1 soyunma odası, 2 duş ve 1 hela, küçük bir kafe kısmı ayırabiliyor olmanız gerekir.
 • Sicil kaydınızın temiz olması da b-fit şartları içinde.
 • Ek olarak güler yüzlü ve yazışma becerinizin yüksek olması satın alan sayınızı arttırmak için yararlı olacaktır.
 • B-fit bayilik için kafi ana paraya haiz olmanız gerekiyor. Peki bu iş için ne kadar ana para gerekiyor? İşte b-fit bayilik maliyeti…

B-fit bayilik bilgileri haricinde ne olursa olsun Domino’s Pizza bayilik alma detaylarını da Finansko web sitemizde incelemelisiniz.

B-fit Bayilik Maliyeti

B-fit Bayilik

Yukarıda size sunduğum şartlara uyarsanız kolayca b-fit bayilik alabilirsiniz. Doğal olarak kendi işinizin patronu olmanız için belli bir ana paraya ihtiyacınız olacak. Girişimci hanımefendiler içinde olmak için şu maliyetleri bilmenizde yarar var.

B-fit bayilik açmak için 120 metrekare alana haiz olmanız gerektiğinden bahsetmiştim. B-fit açılış araç-gereç paketi olarak size bir paket sunar. Sadece toplam maliyetiniz 100.000 TL olacaktır. 14.000 TL açılış paketine şunlar dahil:

 • 8 istasyondan oluşan hususi b-fit makine ve ekipmanları,
 • Bir tane tower reformer pilates ekipmanı,
 • Cafe,
 • Soyunma odası,
 • Karşılama alanı mobilyaları,
 • b-fit üye takip edeni bilgisayar programı,
 • İnsan kaynakları desteği,
 • Siz ve antrenörleriniz için 5 günlük uygulamalı eğitim,
 • 2 günlük faaliyetine devam eden bir merkezde oryantasyon, 2 gün genel merkez ofis oryantasyonu,
 • 4 günlük merkez açılış desteği, reklam ve tanıtım desteği,
 • Merkezinizi açmak ve işletmek için franchise el kitabı
 • Yer bulma, merkez tabela/cephe giydirme ve iç dekorasyon şeklinde açılış sürecinde destek.

Mühim!

B- fit bayilik açılış sürecinde olmasıyla birlikte süreç tamamlandıktan sonrasında da size destek olmaya devam edecek. Başlangıç sürecinde, alıştırmacı işe alım esnasında size destek olacak.

B-fit bayilik haricinde öteki bayilik fikirlerine göz atmak için Bolluk Döner bayilik alma şartları Finansko web sitemizde!

B-fit Bayilik Kazancı

B-fit Bayilik

B-fit bayilik alma fikri, maliyetinin ne kadar uygun bulunduğunu görünce hepimize cazip geliyor. Inanırım “b-fit bayilik kazandırır mı?” diye düşünmeye başlamışsınızdır. Peki b-fit bayilik kazancınız ne kadar olacak?

B-fit bayilik alırsanız ayda averaj 35.000 TL kazanç sağlarsınız. 30 dakikalık periyodlarla 9 talebe alabiliyorsunuz. Her öğrenciden averaj 500 TL kazanç sağlarsınız. Kardiyo haricinde reformer dersleri vererek her öğrenciden averaj 1.500 TL kazanırsınız.

Bu durumda % 150 kazanç elde edeceğiniz b-fit bayilik karlı mı? diye sormuş olacaktır olursanız, kesinlikle yanıt “”evet!” olacaktır. Gelelim işin mühim kısmına. Bayilik almak için iyi mi müracaat yapacaksınız?

B-fit Bayilik Müracaat

B-fit Bayilik almaya kati karar verdiyseniz, gelelim bu işin son kısmına. B-fit bayilik almak için ne yapmanız gerekiyor sorusuna detaylı bir yanıt bulalım. İşte bilmenizde fayda olan adımlar:

 1. B-fit bayilik almak için, B-fit bayilik müracaat formu doldurmanız gerekiyor.
 2. Ön başvuruyu doldurduktan sonrasında yetkililer sizinle birebir görüşme sağlar.
 3. Sizin sunumunuz doğrultusunda antak kalma sağlanırsa sözleşme imzalanır.
 4. Peşinden mekan seçimi, malzemelerin yerleşmesi, ekibin kurulması, oryantasyon süreci sonunda emek verme hayatına başlanır.
 5. Bölge koruma, pazarlama, personel, eleman seçimi, eğitim, lokasyon bulma, açılış ve daha birçok destek sunan şirket hanım girişimcilerin başarısı adına tüm adımları atıyor.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Birikmiş sermayesiyle en karlı işi yapmak isteyenler için bu yazımda B-fit bayilik hakkında tüm bilgileri sundum. Bayilik alma süreci hakkında tüm bilgileri bu yazının sonunda öğrenebilirsiniz.

B-fit bayilik ne kadar kazandırır diye düşünüyorsanız, kazancınızı katlayacağınıza kuşku yok. Aklınıza takılan öteki sorular için Yazının sonunda YORUM kısmında buluşalım…

B-fit bayilik açmak yerine evde çalışmak isterseniz kaporasız evde paketleme işi telefon numaralarına Finansko web internet sitemizden ulaşabilirsiniz…

Leave A Reply