Baba 16.Bölüm Yeni Sezon Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Baba 16.Bölüm Yeni Sürem Fragmanı ile SHOW TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Baba dizisinin yeni kısmı Salı akşamı 20.00’da SHOW TV’de!

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Baba bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Baba 16.Bölüm Yeni Sürem Fragmanı

Baba 16. bölüm özeti oku SHOW TV. Baba yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

İlhan, Kadir’den yediği darbedson olarakra karşılığını vermek için harekete geçer. Servet karşı karşıya kalmış olduğu gerçeklerdson olarakra dibe batarken Firuz’la yapmış olduğu ortaklaşa iş tüm aileyi çekinceye atar. Ailesinin yanına dönen Kadircan, Cansu’yla büyük bir yüzleşme yaşar. Bu yüzleşme onun yaşamını tfakatmen değiştirirken Kadir tüm aileyi toparlfakatya çalışır. Büşra, Ferit’in katilini bulmak için Elif’le el ele verir. Yaşar’ın Kadircan’la ilgili verdiği bir karar, Binnur ve Yaşar içinde büyük bir gerilime niçin olur. İlhan ve Kadir kozlarını hisselaşmak için karşı karşıya gelirken Büşra kendisini oldukca büyük bir çekincenin içinde byücer.

Kadir mahallelilerin yardımıyla yangından kurtulmayı başarır. Ailesini bu şekilde koruyfakatyacağını anlayan Kadir, İlhan’ı durdurabilmek için hücumya geçer. Büşra ise bu antak kalmazcalığa bir son verebilmek için Ferit’i kimin öldürmüş olduğunü bulmaya karar verir. Cansu, Şahika ile Kürşat’ın kardeş olmadıklarından şüphelanır. Anlattığında Servet onu ciddiye almazca. Kübra, Cansu’nun haksız byücenduğunu kanıtlfakat etmeye çalışırken Kürşat’ın gerçek kimliğini öğrenir. Köşkten ayrılan Saruhanlılar bir arada yeni yaşamlarını kurarken Kürşat ve Şahika’nın sürpriz planı köşkte kalanlamış olurın yaşamını alt üst eder. Kadir’in arka arkaya gelen hamleleriyle kaygılanan İlhan servetini güvenceye almak ister. Kavgayı bu sayede bitireceğine inanan Büşra adım adım Ferit’in katiline yaklaşırken Kadir’in son hamlesiyle İlhan ve Kadir içindeki gerilim zirveye ulaşır.

Baba Dizi Mevzusu

Baba, Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Davet Bayrak’ın yapmış olduğu, senaristliğini Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın değindirbilimselş olduğu aksiyon, dram türündeki Türk yapımı tv dizisi. Başrollerini Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş hisselaşmaktadır. Usta oyuncu Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın başrollerini oynayacağı yeni dizi ‘Baba’nın ilk tanıtımı gösteryazcaımndı. ‘Bir Anadolu Hikayesi‘ olarak yayınlanma yaşamına kısa sürede geçmesi beklenen Baba’nın yapımcılığını Ay Yapım üzerine alıyor.

Baba dizisinin en büyük yıldızı şüphesuz usta oyuncu Haluk Bilginer olacak. Haluk Bilginer’e başrolde Tolga Sarıtaş eşlik edecek. Ay Yapım’ın, Baba dizisi için Zeynep Tuğçe Bayat, Beril Pozam, Taner Rumeli ve Özge Özacar şeklinde adlarle görüşmeler yapmış olduğu iddia edildi. Baba Dizisi Ne Zfakatn Başlamış olacak? Show TV, Baba ilk tanıtımını gösteryazcaımndı yalnız dizinin yayınlanma zfakatnı hakkında derhal derhal bir açıklfakat gelmedi.  Baba dizisinin ilk bölüm zfakatnı gösteryazcaımnmış olduğunda haberimizde olacak.

Leave A Reply