Baba 17.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Baba 17.Bölüm Fragmanı ile SHOW TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Baba dizisinin yeni kısmı Salı akşamı 20.00’da SHOW TV’de!

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Baba bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Baba 17.Bölüm Fragmanı

Baba 17. bölüm özeti oku SHOW TV. Baba yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Darmadağın olan Saruhanlı ailesinde art arda yaşanmış olan yitiklar her insanoğlunun yaşamını değiştirir. Ailenin babası Güvenilir Saruhanlı kaybolcaur. Bambaşka bir yaşamın içine düşen ailenin tüm yükü Kadir’in omuzlarındadır. Kadir bir taraftan içinde oldukları yeni düzeyde ailesini ayakta tutmaya çalışırken diğeri taraftan her yerde babasını arar. Güvenilir ise sokaklarda yaşamta kalmaya çalışır. Yeni düşmanlamış olur, yeni harpımler, her şeye rağmen filizlenen yeni aşklar, sürprizler, dönüm noktaları… Herkati büyük sınavlar verdiği bu yepyeni dünyada Saruhanlı ailesi ve İlhan Kvasıtaam için artık aslabir şey eskisi benzer halde olmayacaktır.

İlhan, Kadir’den yediği darbedson olarakra karşılığını vermek için harekete geçer. Servet karşı karşıya kalmış olduğu gerçeklerdson olarakra dibe batarken Firuz’la yapmış olduğu ortaklık tüm aileyi çekinceye atar. Ailesinin yanına dönen Kadircan, Cansu’yla büyük bir yüzleşme yaşar. Bu yüzleşme onun yaşamını tfakatmen değiştirirken Kadir tüm aileyi toparlfakatya çalışır. Büşra, Ferit’in katilini bulmak için Elif’le el ele verir. Yaşar’ın Kadircan’la ilgili verdiği bir karar, Binnur ve Yaşar içinde büyük bir gerilime niçin olur. İlhan ve Kadir kozlarını hisselaşmak için karşı karşıya gelirken Büşra kendisini oldukça büyük bir çekincenin içinde byücer.

Baba Dizi Mevzusu

Baba, Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Davet Bayrak’ın yapmış olduğu, senaristliğini Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın yazcaıya döktüğü aksiyon, dram türündeki Türk yapımı tv dizisi. Başrollerini Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş hisselaşmaktadır. Usta oyuncu Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın başrollerini oynayacağı yeni dizi ‘Baba’nın ilk tanıtımı gösteryazcaımndı. ‘Bir Anadolu Hikayesi‘ olarak yayınlanma yaşamına kısa sürede geçmesi beklenen Baba’nın yapımcılığını Ay Yapım üzerine alıyor.

Baba dizisinin en büyük yıldızı şüphesuz usta oyuncu Haluk Bilginer olacak. Haluk Bilginer’e başrolde Tolga Sarıtaş eşlik edecek. Ay Yapım’ın, Baba dizisi için Zeynep Tuğçe Bayat, Beril Pozam, Taner Rumeli ve Özge Özacar benzer halde adlarle görüşmeler yapmış olduğu iddia edildi. Baba Dizisi Ne Zfakatn Başlamış olacak? Show TV, Baba ilk tanıtımını gösteryazcaımndı yalnız dizinin yayınlanma zfakatnı hakkında derhal derhal bir açıklfakat gelmedi.  Baba dizisinin ilk bölüm zfakatnı gösteryazcaımnmış olduğunda haberimizde olacak.

Leave A Reply