Baba – Show TV, 20 Kasım 2022 Pazar 02:30

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Baba – Show TV, 20 Kasım 2022 Pazar 02:30 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Baba, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Baba programını saat 02:30’da Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Saruhanlı ailesi, Ödemiş’te bir aile apartmanında hep birlikte mütevazı bir yaşam devam eden, geleneklerine bağlı, kalabalık bir aile… Ailenin reisi Güvenilir Saruhanlı; mütedeyyin, aile değerlerine sıkı sıkıya bağlı ve otoriter bir baba. Güvenilir’in en minik oğlu Kadir Saruhanlı’nın bayram ziyareti için eve dönüşü baba ile oğul içinde eski defterlerin açılmasına sebep olur. Yaşanmış olan bir tayyare kazası Saruhanlı ailesinin kaderini tamamen değiştirir. Saruhanlı ailesinin zorluklarla dolu yeni yaşamı başlarken, Güvenilir ailesini korumak için yaşamının en büyük imtihanı ile karşı karşıya kalır.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Baba, Show TV’de 20 Kasım 2022 Pazar günü gösterilen ilk program olarak saat 02:30’da başlamış olacak.

Baba programının yayını, 07:00’de gösterilen Yaşam Bugün isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply