Baba – Show TV, 23 Eylül 2022 Cuma 00:15

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Baba – Show TV, 23 Eylül 2022 Cuma 00:15 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Baba, 23 Eylül 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Baba programını saat 00:15’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Saruhanlı ailesi, Ödemiş’te bir aile apartmanında hep birlikte mütevazı bir yaşam devam eden, geleneklerine bağlı, kalabalık bir aile… Ailenin reisi Güvenli Saruhanlı; mütedeyyin, aile değerlerine sıkı sıkıya bağlı ve otoriter bir baba. Güvenli’in en ufak oğlu Kadir Saruhanlı’nın bayram ziyareti için eve dönüşü baba ile oğul içinde eski defterlerin açılmasına sebep olur. Yaşanmış olan bir tayyare kazası Saruhanlı ailesinin kaderini tamamen değiştirir. Saruhanlı ailesinin zorluklarla dolu yeni yaşamı başlarken, Güvenli ailesini korumak için yaşamının en büyük imtihanı ile karşı karşıya kalır.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Baba, Show TV’de 23 Eylül 2022 Cuma günü gösterilen ilk program olarak saat 00:15’te başlamış olacak.

Baba programının yayını, 02:45’te gösterilen Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply