Baba – Show TV, 4 Ekim 2022 Salı 02:30

0

Bu makalemizde s2022re Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Baba – Show TV, 4 Ekim 2022 Salı 02:30 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı 2022..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Baba, 4 Ekim 2022 Salı günü ekrana geliyor. Baba programını saat 02:30’da Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden 2022nilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Saruhanlı ailesi, Ödemiş’te bir aile apartmanında hep birlikte mütevazı bir yaşam devam eden, geleneklerine bağlı, kalabalık bir aile… Ailenin reisi Güvenilir Saruhanlı; mütedeyyin, aile değerlerine sıkı sıkıya bağlı ve otoriter bir baba. Güvenilir’in en ufak oğlu Kadir Saruhanlı’nın bayram ziyareti için eve dönüşü baba ile oğul içinde eski defterlerin açılmasına sebep olur. Yaşanmış olan bir tayyare kazası Saruhanlı ailesinin kaderini tamamen değiştirir. Saruhanlı ailesinin zorluklarla dolu yeni yaşamı başlarken, Güvenilir ailesini korumak için yaşamının en büyük imtihanı ile karşı karşıya kalır.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Baba, Show TV’de gösterilen ve 4 Ekim 2022 Salı günü saat 00:20’de başlamış olan NR1 Video Müzik Ödülleri adlı programdan sonrasında saat 02:30’da başlamış olacak.

Baba programının yayını, 04:45’te gösterilen Aslı Hünel ile Gelin Evi adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply