Babayla Kavga Etmek

0

Ek olarak Baba Görmek ile ilgili Tüm Rüya Tabirleri’ne bakınız.

Aile içinde yaşanacak olan ikiliklere, yönetim sıkıntısına ve saygı muhabbetinin kaybolması benzer biçimde durumlara delalettir.

Rüyayı gören kişinin aile içinde otorite sıkıntısı yaşayacağı, aile içinde yer edinen bireylere sözünü geçiremeyeceğine, sözünü geçiremeyen kişilerin sorun çekerek aile içinde kargaşa ve kavga çıkması benzer biçimde durumların oluşmasına niçin olacaktır.

Rüyayı gören şahıs yeni evlenmiş bir şahıs ise; karısı ile içinde söz dinleme ve kıskançlık sebebi ile tartışmalar olacağına, tartışmaları değerlendirerek kişilerin netice odaklı kararlar alması gerektiği ve hayatında noksan olan durumların farkına vararak, düzenini kurması ve yaşamını ona gore devam ettirmesi gerektiği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören şahıs ailesinin yanında olan bir şahıs ise; ailesi ile içinde problemler yaşanacağına, sorunları aşarak kişilerin değişik bakış açıları elde edeceğine, kendini büyük birisi benzer biçimde hisseyat oluşturacağına ve akabinde aile içinde anası ile babasına karşı gelmiş olarak aile içinde tartışmaların olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüya genel olarak aile içi tartışmalara, güç ve hakkaniyet benzer biçimde durumların tartışmalarını temsil etmektedir. Temsil edilen güçlerin değişik bireyler tarafınca değerlendirilmesi ile güç kavgaları ve otorite sorunları ortaya çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş Babayla Kavga Etmek

Rüyasında ölmüş babayla kavga eden adam,  hayatında ailesine ehemmiyet veren birisi olacağına ya da olduğuna, ailesi içinde ki hepimiz ile tek tek ilgilenerek sorunları olanlara destek olan etkin bir aile bireyi olacağına delalettir. Rüyayı gören şahıs kendisini çocuklarına, eşine ve anne, babası ile kardeşlerine adayarak mutlu olacaktır.  

Rüyasında ölmüş babayla kavga eden hanım, aile içinde etkin bir kişilik olarak aileyi çekip çevireceğine delalettir. Koruyucu bir yapıda olan hanım çocuklarına ve kocasına hükmeden, aileyi yönlendiren bir yapı içinde olacağına delalettir. Rüyayı gören şahıs, hak yedirmeyeceğine, haklarına haiz çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında ölmüş babayla kavga eden yaşlı çocuklarına, torunlarına ve ailesine fazlaca düşkün olduğuna tüm sevdiklerinin isteklerine yanıt vermek amacı ile fazlaca çalıştığına ve çalışacağına delalettir. Aile fazlaca genişleyeceğine, aile içinde rüyayı gören yaşlı kişinin bir ağırlığı olarak, sözünün geçeceğine delalettir.

Rüyada Babayla Tartışmak

Rüyada sıhhatli babayla tartışmak, aile içinde çocuklarda problem olacağına, evlatların anne ile babasına karşı geldiklerine ve geleceklerine evlatların sıkılma sebebi olarak ailenin fazlaca baskı yapıyor olması şeklinde yorumlanmaktadır. Aile içindeki evlatların cesaretli olacağına, rüyayı gören şahıs çocuk ise, derslerinde başarı göstermiş olacağına, erişkin ise iş hayatında başarı göstermiş olarak kendi ayaklarının üstünde kalacağına delalettir. İş hayatında yürekli yatırımlar yaparak, cesaretinden dolayı her insanın kutlama edeceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada ölmüş babayla tartışmak, aile içinde tartışmalar olacağına, tartışmalardan dolayı aile içinde kopmalar olarak, hepimiz kendi kaderini yazmak için atılımlar içine gireceğine delalettir. Aile içinde erişkin insanoğlu kendi işleri için çabalayacaklarına, aile içinde birlik olmak isteyen babanın ayrılmak isteyen küçüklere tepki göstererek, baskı yapacağına delalettir.

Rüyada sebepsiz yere babayla tartışmak, aile içinde erişkin kişinin güç ve iktidar isteğinde olacağına, ailenin kuvvetli ve güçlü bir makama haiz olacağına ya da olduğuna delalettir. Aile içinde evlatların babası ile münakaşa içine girerek babasının makamında ya da koltuğunda gözlerinin olduğuna o yüzden aile içinde gerilmeler olacağına delalettir.

Rüyada mal yüzünden babayla tartışmak, rüyayı gören kişinin ailesi ile problemi olacağına, aile büyüklerine rest çekerek kendi ayakları üstünde durmak için çabalayacağına ve birçok işte çalışacağına, hırs yaparak zekâsı ile fazlaca başarı göstermiş olacağına delalettir. Yaşam içinde iyi noktalara geleceğine, yaşamış olduğu kent yada ev olarak ailesinin yanında ayrılarak kendi ayakların üstünde duracağına ve tanıdıkları tarafınca kutlama edilerek insanoğlu tarafınca yakın çerçeveden inceleneceğine delalettir.

Rüyada Babayı Dövmek

Rüyada hasta olan babayı dövmek kendisini zenginliği, zekası, güzelliği yada yakışıklılığından dolayı fazlaca beğeneceğine, kendine özgü ego oluşturarak insanlara karşı fazlaca üstten bakacağına ve insanların fena bakışlarına maruz kalmış olarak, sevilmeyen bir insan olacağına delalettir. Yaşam içinde fazlaca hata yapacağına, yanlış eylemler içinde bulunarak hata bandı içinde uzun süre duracağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada sıhhatli olan babayı dövmek, cemiyet içinde dışlanmaya yol açan bazı vakalar ile karşılaşacağına, yapmış olduğu hatalarından dolayı pişman olmayacağına hataları halletmeye devam edeceğine delalettir. Rüyayı gören şahıs, genç sayılabilecek yaşam içinde başarı odağı olan, fazlaca hata yapmasından dolayı cemiyet ve ailesi tarafınca dışlanması sonucu kişinin zor günler geçireceği ve mantıklı olması sonucu güzel günler göreceği, güzel günler için değişmesi gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.  

Rüyada hovarda olan babayı dövmek, rüyayı gören kişinin zararı dokunan yada yanlış işler içinde olacağına yada kişinin aile içinde birisinin hatalı günler geçireceği, işlenen hata yasak ilişki, içki, kumar yada cemiyet tarafınca tasvip edilmeyen bir durum olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören şahıs ailesi ve çevresindeki insanoğlu ile yapmış olduğu fena davranıştan dolayı tartışacağına, çevresinde kimsenin kalmayarak zor günler geçireceğine delalettir. Şahıs zor günler geçirecek ve çevresinde tedbir almaz ise kimse kalmayacaktır.

Babayla Kavga Etmek

Leave A Reply