Bacak Kılı

0

Ek olarak bkz: Bacak Kesilmesi, Bacak

Hayırlı zamanlara, kişinin elde edeceği maddi kazançlara ve aniden olacak olan gelişmelere delalettir.

Rüyada bacak kılı görmek rüyayı gören şahıs, yaşam planı içinde olmayan bazı durumlar ile karşılaşarak hayırlı yönde gelişmeler elde edecektir. Asla beklemediği aniden beklemediği bir halde kazanç elde edecek olup, maddi gelişim elde edecektir. Kişilerin elde edeceği beklenmedik kazanç yüksek olasılık ile beklemediği bir yatırımın kıymet bulması ile gayrimenkullerin nakitte çevrilmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada bacak kılı görmek tabiri rüyayı gören şahıs, hayırlı bir ömre haiz olacak olup, yaşantısında haramdan uzak kalmış olarak ömrünün sonuna kadar helal yaşanmış olan bir yaşamı sergilemektedir. Kişilerin niyetlerine bakılırsa değişkenlik gösteren bir yorum olup, yaşantıları dengelemek ve hayırlı bir halde kendinizi yönlendirmek ise kişinin kendi elindedir.

Rüyada bacak kılı görmek anlamı rüyayı gören şahıs bekârsa yakın süre içinde evleneceğine, hayırlı yaşam geçirme dileği içinde olarak kişinin kendisine, ailesine ve çevresine yakışan bir adam yada hanım ile tanışmasına, akabinde hayırlı gelişmeler çerçevesinde, kişinin evlilik denilen mukaddes kurum içine girmesine delalettir.

Rüyada Bacak Kılını Yolmak

Rüyasında ince bacak kılını yolan şahıs, mal varlığı olduğuna ya da yakın süre içinde fazlaca mal varlığı yapacağına ve yaşam içinde değişik nedenlerden dolayı mal varlığını yitik edeceğine delalettir. Kişilerin değişik yaşam standartları olduğuna, rüyayı gören kişinin kendi standartlarına bakılırsa mal varlığını değerlendirmesi gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında kalınca bacak kılını yolmak maddi olarak bir giriş içine gireceğine, iş kuracağına yada işlerinde atak yaparak daha oldukca kişiye hitap edeceğine delalettir. İşlerini arttırmak isteyen kişilerin yapacağı çabalardan dolayı çektikleri sıkıntıları da içine alan rüya ek olarak gene yollarda harcanacak olan parayı da ifade etmektedir. Hayra ve zekâta verilecek olan paranın kişiye kat kat fazlası geleceğine ve iyilik eden iyilik bulacağını yaşayarak göreceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında siyah bacak kılını yolan şahıs, ticari olarak güçlük çekeceğine, herşeyi kolay olarak gören kişinin hesaplamadığı işler ile karşılaşarak ticaretten soğuyacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin iş yaşamı her daim zor olacak olup, zorluklar ile baş etmek için yaşam mücadelesinde olacağına delalettir.

Rüyasında sarı bacak kılını yolan şahıs, sağlıkla ilgili hayatında aksi gelişmeler olacağına, gelişmelerden dolayı kişilerin sıhhat sorun içine düşerek kendisinin yada aile içinde birisinin geçici bir hastalık durumu ile karşı karşıya geleceğine delalettir. 

Rüyayı gören kişinin kafasında olan gezi planlarını gerçekleştirmek amacı ile adımlar atacağına, kafasında olan yolculuğun gerçekleşmeyerek iptal olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin ek olarak aile içinde değişik sarsıntılar olabilmekte olup, ailesi ile ufak tartışmalara gireceğine ve aile olarak geçirilecek olan zor zamanlara da delalettir.

Rüyasında bayanların bacak kılını yolan şahıs, maddi yada tinsel anlamda bir kısmet edineceğine, fırsatları değerlendirmeyerek kaçıracağına delalettir. Rüyayı gören kişinin değişik süre dilimlerinde hareketleri değişmekte olup, tutarsız hareketler içinde olacağı da rivayet edilmektedir. Rüyayı gören şahıs karşısına çıkan kısmetleri ve fırsatları değerlendiremeyerek elinden kaçıracağı iş anlamında yada duygusal beraberlik anlamında olması da olası olan kısmetlerin kişinin yaşam tarzına bakılırsa değişkenlik göstermektedir.

Rüyada Bacak Kılını Uzatmak

Rüyasında bayanların bacak kılını uzattığını gören şahıs, çalışkan bir yapısı olduğuna, çalışmaların karşılığını maddi olarak alarak kısa sürede oldukca büyük mal varlığının sahibi olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin maddi olarak kaygıları olduğuna ya da süre ile oluşarak para kazanmak için oldukca değişik fikirler içinde olduğuna, yaşam içinde oluşan maddi kaygının oldukca iyi olmayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin maddi olarak kazanç elde etmesinin bir yolu yok ise kati olarak ganimet yada miras elde edeceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında adamların bacak kılını uzattığını gören şahıs, pozitif yada negatif olarak maddi farklılık içine girecektir. Rüyayı gören kişinin yaşam stiline ve gelir seviyesine bakarak kendisinin yorumlaması mümkün olan, elde edeceği gelirin değişik nedenler ile azca ise çoğalacağına, oldukca ise azalacağına delalettir.

Rüyasında sarı kişilerin bacak kılını uzattığını gören şahıs, elinde bir mal varlığı olduğuna yakın süre içinde satacağına yada satmaya çoktan karar verip alıcı beklediğine delalettir. Rüyayı gören kişinin elinde olan arabanın, dairenin, arsanın ve benzeri değişik gayrimenkul ya da yatırım araçlarının elinden çıkarmak istemesi ile oldukca iyi bir satıcı elde edeceğine, aklında olan miktarın üstünde satma işlemi gerçekleştirerek keyif alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyasında bacak kılını uzattığını gören adam, iş hayatında değişim yaşar. Rüyayı gören kişilerin çalışkan olduğuna ya da değişik nedenler ile çalışkan olacağına, makam ve mevki sahibi olmaları kaçınılmaz olarak yaşam içinde gayeleri olacağına delalettir. Yaşam içinde olan amaç, alanında yükselme, biriminde makam sahibi olma ve yaşam içindeki insanlardan saygı görme olacağına ve rüyayı gören kişinin gayelerinin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyasında bacak kılını uzattığını gören hanım, hayırlı bir kısmet aradığına, evli olan kişiler de yakın birisi için kısmet arayarak çevresine göz gezdireceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayatında oldukca seçici olduğuna hayatına alacağı adamın belirli standartları olması gerektiğine, hayalinde olan adam ile tanışarak kısa sürede evlilik yolunda adım atacağına delalettir.

Rüyada Adamın Bacak Kılını Görmesi

Rüyayı gören şahıs adam ise; yaşam içinde yer edinen isteklere delalettir. Kişinin değişik açıdan bakmasından dolayı değişik isteklerinin olmasına yaşam içinde olan isteklerin süre ile hepsi oluşarak güvenli ve maddi kaygısının olmadığı bir geleceğe delalettir.  Rüyayı gören şahıs güç sahibi olacak olup, yaşam içinde güç kazanarak palazlanacağına ve güzel bir mevkiye gelmiş olarak rahat edeceğine delalettir. Hayırlı olarak malum rüya, hayırlara yorulması lüzumlu olup, kişinin talep ve amellerine bakılırsa değişkenlikte sağlayabilmektedir.

Rüyada adam bacak kılı görmek rüyayı gören şahıs hanım ise yolunda gitmeyen isteklerinin olduğuna ya da olduğuna, belirli olaylardan sonrasında yaşamının seyrinde değişimler olarak pozitif gelişmelerin insan hayatına katkısını öne sunan bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin önüne değişik kısmetler çıkacak olup, bu fırsatları kişinin değerlendirmesi ile hayırlı işlerin olacağı şeklinde değerlendirilmektedir.

Rüyada Bacak Kılının Artması

Genel olarak elinizde olan durumların artarak çoğalması ve kişilik olarak sağlam bir yapı olarak yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin, gelecek dönem içinde parasal bir sorun çekmeyeceğine, işlerinde açılma olacağına, devlet kapısında olan kişilerin yüksek bir makama geçeceğine yada yüksek makama oluşturulan yollar için bir adım atarak atama alacağına delalettir. Mevki makam ve kazanç çoğaldıkça kişinin karakteri daha sağlam olacak olup, mal varlığı da aynı oranda artacağı şeklinde yorumlanan bir rüyadır.

Bacak Kılı

Leave A Reply