Bacak

0

Ek olarak bkz: Bacak Kesilmesi

Yaşam içinde her insana güvenmemek icap ettiğini acı şekilde öğrenmeye, hayatında fazlaca güvenilmiş olduğu kişilerin olacağına, o kişilerin beklemediği anda rüyayı gören kişiye ziyanı olacağına delalettir. 

Rüyada bacak görmek gören şahıs, iyi niyetli ve kalbinde fenalık olmayan biri olarak tasvir edilmektedir. Kişinin fazlaca güvenilmiş olduğu daima düşünce danıştığı, hayatında olan tüm gelişimleri an ve an takip ederek, hayatına yön verecek kişinin olacağına yada varlığına delalettir. Sırdaş olarak tanımlanacak olan kişiden, rüyayı gören şahıs yakın süre içinde fenalık göreceğine, beklemediği aniden kişilerin değişik bakışlarına maruz kalmış olarak, sırdaş olarak bilmiş olduğu kişinin vereceği zararları simgeleyen bir rüyadır. 

Rüyada bacak görmek ne anlama gelir gören şahıs evli ise; yakın süre içinde ailede oluşacak olan tartışmalara; tartışmalar harici kişilerin birbirlerine karşı oluşacak olan nefretler olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler karşılıklı olarak ihanet çerçevesi içine girdiğine ya da aldatma vakaları olarak aile içinde kopmalar ve ayrılıklar olacağına delalettir. 

Rüyada bacak görmek ne demek rüyayı gören şahıs genç ise, aile içinde düşünce uyuşmazlığı olacağına; kişilerin değişik düşünerek, aile içinde olan bireyler ile küs kalacağı günlerin olacağına delalettir. Yaşamış olduğu düşünce ayrılıklarından dolayı morali bozuk olacağına, şahıs durumları kaldıramayarak, ruhsal olarak zor zamanlar geçireceğine ve hatta ustalaşmış olarak destek alması fikrine kapılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. 

Rüyada bacak görmek tabiri rüyayı gören şahıs kendi işletmesine haiz ise ticari olarak fazlaca sıkışık günler geçireceği şeklinde rivayet edilmektedir. Ticaretin kuralı olan dikkat ilkesi ile kişiler karşı karşıya gelecek olup dikkat edilmeyen bir durumdan dolayı işletme zor günlerin pençesine düşecek olup, meydana getirilen yatırımların yada kabul edilen gelişmelerin pozitif yönde olarak hayata geçmemesinden dolayı, değişik ticari kayıplar olacaktır. Rüyayı gören şahıs çalışanların maaşlarını dahi ödemeyerek, depresyona gireceği rivayet edilmektedir. 

Rüyada Bacağının Olmadığını Görmek

Rüyasında sağ bacağının olmadığını gören şahıs, gelecek kaygısı yaşayacağına hayatında yolunda gitmeyen olayların olacağı ve vakaları değerlendirmesi ile huzursuz bir hayata haiz olacağına delalettir. 

Rüyada bacağını yitirmek bu rüyayı gören şahıs mutsuz olacak ve aile içinde ya da maddi olarak sorun çekecek olup, güçlük çekeceğine ve zorlukların üstesinden gelmek için çabalayacağı bir yaşamı olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.  

Rüyasında sol bacağının olmadığını görmek gören şahıs, iş hayatında mesele yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören şahıs çalışan birisi ise çalmış olduğu yer ile sorun yaşayacağına, sıkıntıların sebebi olarak yapmadığı olayların ortaya çıkması olacağına ve olayların değerlendirilmesi sonucu insanların, iftiraya uğrayacağına bu niçin ile zor günler geçireceğine delalettir. Kendi işyeri olan kişilerin çıkmaz bir borç batağına gireceğine, fena giden işlerden dolayı işletmesini kapatacağı şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyasında iki bacağının olmadığını gören şahıs, maddi yada tinsel açıdan kayba uğrayacağına, oluşacak kaybın kişiyi büyük seviyede etkileyeceğine, maddi olarak oluşacak gerilemeden dolayı mutsuz olacağına ve zor günlere delalettir. 

Rüyasında arkadaşının bacağının olmadığını gören şahıs, yaşam içinde bazı hatalar yaptığına yada yapacağına doğru giden yaşantısında çizgiden çıkarak güçlük çekeceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin normalde tüm sevdikleri ve arkadaşları yanında olup, girmiş olduğu yanlıştan dolayı yakın çevresinin desteğini yitik edeceğine yada yakın çevresinin yanında olmayacağına ve geçirilecek olan zor günlere delalettir. Yanında kimse olmayan kişiler yalnız günler geçirerek zor zamanları göğüsleyeceklerdir.

Rüyada Bacak Yarası Görmek

Rüyasında kanlı bacak yarası gören şahıs, iş hayatında oluşacak olan kötülükleri temsil etmektedir. Rüyayı gören şahıs çalışan bir şahıs ise işyerinde oluşacak olan iş aksaklıklarına yada memnuniyetsizlik ile gelecek olan zor günlere delalettir. Rüyayı gören kişinin kendi işletmesi var ise kriz süreci şeklinde bir çıkmaza girerek zor günler geçireceğine ve moral olarak bozuk günlerin olacağına delalettir. 

Rüyasında dikişli bacak yarası gören şahıs, yaşam içinde beklenmedik işler ile karşılaşarak hayal kırıklığı yaşayacağına, fazlaca beklediği bir durumun olmayarak zor günler geçireceğine delalettir. Yaşam içinde duygusal olarak yada maddi olarak bir hesap peşine düşeceğinize, hesaplarınız kontrolünüzden çıkarak zor zamanlar geçireceğinize ve hayal kırıklığı ile yitirme duygusunu aynı anda yaşayacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. 

Rüyasında sarılmış bacak yarası gören şahıs,  sorun içine girer, girilen sorun sebebi ise maddi yitik olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören şahıs maddi açıdan fazlaca büyük bir yitik yaşayacaktır. Yaşanılacak olan yitik sebebi ise rüyayı gören kişinin statüsüne, yaşantısına ve değişik faktörlere gore değişmekte olup, yitik olunan para ile kişinin yaşantısı alt üst olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüya uyarı durumunda olup kişilerin kendine çeki seviye vermesi için tinsel bir idrak şeklinde de yorumlanmaktadır. 

Rüyasında arkadaşının bacak yarasını gören şahıs, aile içinde oluşacak ya da oluşabilecek olan tartışmalar ile gerilmelere delalettir. Rüyayı gören kişinin aile içinde birisi ile fazlaca büyük sorunları olacağına, sorunlardan dolayı kişiye ruhsal olarak takarak rahat vermeyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Negatif tavır takınılacağına ve aile içinde oluşan tavır alma durumunda dolayı gerginlik olarak mutsuz zamanlar yaşanacağına, kişilerin davranışlarında değişim olacağına delalettir. 

Rüyada Bacak Kesilmesinin Ruhsal Yorumu

Yaşamdan beklentileri olan ve yaşam içinde kaygıların olan kişilerin yaşamış olduğu ruhsal durumlardan dolayı olarak görülen bir rüya olarak yorumlanmaktadır. 

Ailesine düşkün insanların yaşam içinde yitirme korkusu yüksek olacaktır. Kişilerin değişik vakalar karşısında verdikleri tepkiler ve takındıkları tavırlar fazlaca değişik olmakta olup, ailesine düşkün olan insanların her daim bir zaafiyetleri olmasından dolayı içlerinde olan korkuları yansıtan bir rüya olarak yorumlanmaktadır. 

Rüyayı gören kişinin yaşamdan istediği fazlaca olduğuna, isteklerini almak için fazlaca çalışacağına, kaybetmekten korktuğuna ve kayıplarının önüne geçmek amacıyla aşırı kırılgan davranarak süre içinde fazla duygusallaştığı şeklinde yorumlanmaktadır. 

Rüyayı gören şahıs duygularını ve zaaflarını denetim altına alamaz ise işlerine ve yaşantısına odaklanamayarak zor günler geçireceği şeklinde bir yorum yapılmaktadır. 

Bacak

Leave A Reply