Bacakta Kıl

0

Ek olarak bkz: Bacak Kesilmesi, Bacak, Bacak Kılı

Hayatta karşılaşılabilecek olan sıkıntılara vurgu meydana getiren, hem iş ortamında hem de duygusal olan sıkıntıların kişiyi üzeceği ve huzura kavuşmanın’ da mümkün olduğu şeklinde yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada bacakta kıl görmek rüyayı gören kişinin, öncelikli olarak iş hayatında belli basil sıkıntılar çekeceği, akabinde kişinin yaşantısına bağlantılı olarak duygusal olarak problemler yaşamasında mümkün olarak görülen, iniş ve çıkışların olacağı bir devrin vurgusunu meydana getiren bir rüyadır.

Rüyada bacakta kıl görmek tabiri rüyayı gören kişinin, yakın çevresinden bir kişinin yada iş ortamında bir sahtekârlığa tanık olacağına, sahtekarlığın rüyayı gören kişiye ziyanı dokunacağına maddi olarak yitik içine gireceğine yada içsel olarak üzülerek zor zamanlar geçirileceğine delalettir.

Rüyada bacakta kıl görmek ne demek rüyayı gören şahıs adam ise; dini olarak gerileme içine gireceğine, ahlaksız durumlar içine girerek kendisinden rahatsız olacağına ve değişik durumlara vurgu yaparak aile içinde zor zamanlar olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. 

Rüya içinde kalınca ve uzun kıllı bacak görmek kişinin hayatındaki düzenin üçüncü kişiler tarafınca bozulacağına, mal ve para yönünden büyük bir sorun çekileceğine ve üçüncü kişiler maddi kayıptan sonrasında ortada olmayarak rüya sahibine büyük zarar vereceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Kılsız Bacak Görmek

Rüyasında kılsız ve yeni temizlenmiş bacak gören şahıs, hayatında bir ekip sıkıntılar ile karşılaşacak ya da sıkıntıların içinde savaşım etmeye başlamış olarak rivayet edilmektedir. Sıkıntıların sonu esenlik olarak adlandırılmakta olup rüyayı gören kişilerin değişik bakış açıları ile huzursuzluktan ve sıkıntılardan kurtulmaları da mümkündür. Gelecek olan sıkıntılara ve akabinde oluşacak olan daha rahat günlerin habercisi olduğu şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında kılsız ve ince çoraplı bacak gören şahıs, içsel olarak noksan olduğuna dini açıdan kendisini tamamlamak için çaba içinde olacağına delalettir. Müslümanlığı tam olarak bilmediğine ya da bildiklerine uygun olarak yaşamadığından dolayı sorun çekeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişilerin hidayetti kişiler olduğuna, hidayetlerine erişerek dini açıdan daha tutucu hale gelmiş olarak, dinine bağlı bir insan olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında kılsız ve kaslı bacak gören şahıs, yapı olarak kuvvetli olacağına, hayallerinin üzerine giderek başarıya ulaşmış bir insan olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören şahıs yaşam içinde başarısı çalmış olduğu işe odaklı olacağına, işlerine adapte olarak iş ortamında yada kendi işlerinde fazlaca iyi bir konuma gelmiş olarak, başarılarını elde edeceği maddi kazançlar ile kutlayacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında kılsız ve hanım bacağı gören şahıs, borçlu olduğuna ya da yakın süre içinde farkına varmadan yüksek oranda borçlanarak zor süre geçireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin borçlanması yada borçlu olması zor zamanlar geçirmesine ve yaşayacağı günlerin düzelmesi için çabalaması şeklinde yorumlanmaktadır. İstekli olan kişilerin borçlarını ödemesi mümkün olacak olup, daha sorunsuz bir yaşam haiz olarak güzel günler göreceği şeklinde bir rivayet mevcuttur.

Rüyasında kılsız ve adam bacağı gören şahıs, temiz ve ahlaklı olduğuna, giyimi ile hareketlerine dikkat ederek, dikkat çekici birisi olduğuna delalettir. Rüyayı gören kişinin güçlü ve kudretli olması olası olup, kişinin istekleri yardımıyla güvenli bir gelecek kuracağına delalettir. Rüyayı gördüğünüz süre niyetinizi doğru tutarak, doğru adımlar ile geleceği yönlendirmenize imkân veren bir rüya olarak adlandırılmaktadır.

Rüyada Bacak Görmek

Rüyasında tek bacak gören şahıs, sıhhat problemi yaşamayacağına, spor yapacağına yada hastalanmamak adına sağlam beslenerek kendine dikkat edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin karakterli yapısı olduğuna, kendisine dikkat ederek mutlu günler göreceğine ve hayırlı bir gelecek elde ederek, hayırlı ömürlere delalettir.

Rüyasında taytlı bacak gören şahıs, süre olarak sıkıştığınız anların olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin sıkışık süre geçireceğine, süre olarak işlerini yönetemeyerek söz verdiği tarihte işlerini teslim etmeyerek utangaç olacağına, dönemin yetmemesinden dolayı kişinin yoğun ve uykusuz günlerin olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören şahıs zamanı yönetmesi ile işleri açılacak olup, gelecek kaygısı olmadan uzun soluklu projelere ve maddi gelirlere ulaşması mümkün olacaktır.

Rüyasında etekli bacak gören şahıs, hayatında yalnız yaşamaya dikkat ettiğine delalettir. Rüyayı gören şahıs azca dost ve azca çevre mantığında olduğuna, azca şahıs istemesinden dolayı kendi işlerini kendi görmesi ile hayatta başarı elde edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Karakter olarak kendisine özgü bir yapısı olacağına ve hiç kimseye gerekseme duymayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında güzel bacak gören şahıs, mutlu bir evlilik yapacağına, evli ise yakınında olan birisinin yada rüya içinde olan bir kişinin evleneceğine delalettir. Hayırlı bir evlilik olarak adlandırılan rüya, kişilerin bakış açılarında olacak farklılıklara ve gelecek kaygısı olmadan mutlu bir geleceğe doğru yürüdükleri şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında çirkin bacak gören şahıs, maddi olarak zor günler geçireceğine geçirilen günlerin geçici olduğuna ve daha sonrasında daha güçlü olarak ayağa kalkacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin hiç kimseye eyvallahı olmadığına kendi ayaklarının üstünde durmak için fazlaca çaba içinde olduğuna ya da olacağına ve hayatta hiç kimseye minnet etmemek adına fazlaca çalışacağına delalettir.

Rüyasında kıllı bacak gören şahıs, iş hayatına atılacağına yada iş hayatında olarak değişik yatırımlar içine girerek bolca verimli kazançlar elde edeceğine delalettir. Rüyayı gören şahıs maddi olarak sorun çekmeyeceğine, yapacağı akıllı yatırımlar ve gelişmeler yardımıyla maddi gelişim sağlayarak, mutlu bir gelecek kuracağına delalettir. Gelecek hakkında maddi fikirler veren rüya, kişilerin akıllı yatırımlar ile bu maddi kazanca erişebileceğini vurgulama amacında olan bir rüyadır.

Rüyasında uzun bacak gören şahıs, hayatında kıymetli insanların olduğuna ya da yakın süre içinde hayatına gireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin hayatında olacak olan kıymetli şahıs ile hediyeleşmesi yada tek taraflı olarak kıymetli bir armağan alması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya içinde alınan armağan fazlaca iyi olmadığı, İslami yorumlar içinde geçmekte olup, bu rüya için geçerli olmadığı rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişinin gelecek planları içinde yüksek rütbeli kişiler olacağına ve tanıdıkları olan bu rütbeli kişilerin değişik mevzularda yardımına gerekseme duyacağı şeklinde yorum yapılmaktadır.

Bacakta Kıl

Leave A Reply