Bahçe

0

Rüyada bahçe görmek, güzel ve fazlaca hayırlı işlerle meşgul olduğunuza yorumlanır. Bununla beraber uzun bir ömre haiz olacağınıza da işarettir.  

Ek olarak şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Gül Bahçesi, Çay Bahçesi, Hayvanat Bahçesi

Rüyada Bahçe Sulamak

Rüyada bahçe sulamak, hem dünyada hem de ahiret hayatında fazlaca mutlu olacağınıza yorumlanır. Ailenizle geçecek uzun bir ömre işaret eder. Zenginlik ve iyi niyet olarak da tabir edilebilecek rüyalardandır. 

Rüyada Bahçeli Ev Görmek

Rüyada bahçeli ev görmek, eğer gördüğünüz evin bahçesi güzelse, fazlaca güzel ve mutluluk getirici bir rüyadır. Hayırlı evlat sahibi olmanıza tabir edilir. Kısmetinizin açılması olarak da yorumlanabilecek güzel rüyalardandır. 

Rüyada Okul Bahçesi Görmek 

Rüyada okul bahçesi görmek, ders alacağınız bir vakayla karşı karşıya kalacağınıza delalettir. Bununla beraber ilim irfan sahibi kişilerden destek almak data edinmek olarak da yorumlanabilir. (Bkz. Okul)

Rüyada Bahçe Temizlemek

Rüyada bahçe temizlemek, hayatınızda ki sorunlardan kurtulmaya ve çevrenizdeki insanların sizi anlayışla karşılamasına delalettir. Borçlarınız var ise kendi çabanız ile bu borçlardan kurtulmak olarak yorumlanır. (Bkz. Ev Temizlemek)

Rüyada Bahçe Ekmek 

Rüyada bahçe ekmek, geleceğinize yatırım yapmak olarak yorumlanır. Başarı göstermiş olmak için planlı bir yaşam yaşayacağınıza işarettir. Büyük planlar yapmış olup, bu planlar sonucunda da kazanç elde etmeye delalet eder. 

Rüyada Bahçe Süpürmek 

Rüyada bahçe süpürmek, hayatınızda ki tüm sorunlardan kurtulmaya delalettir. Kısa sürede büyük sorunları aşmak ve problemleri çözmek olarak tabir edilir. Yüksek başarı için taviz vermeniz gerekenler şeyler olarak da tabir edilir. 

Rüyada Bahçe Kazmak

Rüyada bahçe kazmak, fazlaca başarıya ulaşmış olmak için dökülecek tere işarettir. Kazanmak için fazlaca çalışmanız gerektiğine ve fazlaca büyük başarılar elde edeceğinize işarettir. (Bkz. Toprak Kazmak)

Rüyada Bahçe Domatesi Görmek

Rüyada bahçe domatesi görmek, güzel vakalara yorulur. Mutluluğun kapıda olduğuna ve fazlaca başarıya ulaşmış olmak için fazlaca azca beklemeniz gerektiğine yorulur. 

Rüyada Zeytin Bahçesi Görmek 

Rüyada zeytin bahçesi görmek, iş ve aile hayatında karşılaşılacak güzel günlerin geleceğine ve iş yerinde her işin düzene gireceğine delalettir.

Rüyada Bahçe Duvar Yıkılması

Rüyada bahçe duvar yıkılması, ailede ortaya çıkacak büyük sorunlara işarettir. Beklentilerin karşılanmaması, zarar etmeye, başarısızlık olarak tabir edilir. Projelerinizden netice alamamanıza da tabir edilir. (Bkz. Ev Yıkılması)

Rüyada Bahçe Ektiğini Görmek 

Rüyada bahçe ektiğini görmek, etrafınıza faydanız dokunacağına, toplumsal hayatta fazlaca başarıya ulaşmış olacağınıza ve iş hayatında ki beklenmedik gelişmelere işarettir. 

Rüyada Bahçede Yılan Görmek

Rüyada bahçede yılan görmek, haneniz içindeki düşmana yorumlanır. Yılan her şekilde düşmandır ve bu düşmanın size zarar vermeyi planladığına delalet eder. 

Rüyada Bahçe Duvarı Görmek 

Rüyada bahçe duvarı görmek, hayatınızdaki engellere yorulur. Bu rüya başarınızın önündeki birçok engel olarak tabir edilir. 

Rüyada Üzüm Bahçesi Görmek 

Rüyada üzüm bahçesi görmek, birçok küçük başarıdan sonrasında büyük bir başarı elde etmeye tabir olunur. Çevrenizden takdir görmek olarak da yorumlanır. (Bkz. Üzüm Çubuğu)

Rüyada Bahçe Kapısı Görmek

Rüyada bahçe kapısı görmek, başarıya ulaşmış olmak için size sunulan fırsatlara yorulur. Bu kapıyı açmak beklentilerinizin karşılanması; kapanması ise hayallerinize veda etmek olarak yorumlanır. 

Rüyada Bahçe Hortumu Görmek

Rüyada bahçe hortumu görmek, rızık ve büyük bir kazanç kapısı olarak yorumlanır. Size para getirecek yollar bulmanıza delalettir. 

Rüyada Bahçe Yıkamak 

Rüyada bahçe yıkamak, geleceğinizi tehlikeye atmak ve büyük sorunların ortasında kalmak olarak yorumlanır. Çevrenizden destek görmemek, aile ile arayı açmak olarak da tabir edilir. (Bkz. Balkon Yıkamak)

Rüyada Bahçe Çapalamak

Rüyada bahçe çapalamak, başarı için fazlaca çalıştığınıza ve bunun sonunda fazlaca iyi verim alacağınıza delalettir. Yüksek bir başarı için büyük mücadeleler vermeniz gerektiğine de yorumlanır. (Bkz. Çapa)

Rüyada Bahçede Gömüt Görmek

Rüyada bahçede gömüt görmek, sorunlara işarettir. Beklemediğiniz anda canınızı sıkacak vakalar yaşanacağına ve size gelebilecek zararlara delalettir. 

Rüyada Bahçede Patlıcan Görmek 

Rüyada bahçede patlıcan görmek, iş yerinizden fazlaca büyük kâr elde etmeye işarettir. Güzel bir terbiye olarak da yorumlanır. Mevsimsiz olarak görülmüş ise büyük zahmetlere girerek kazanç elde edeceğinize işarettir.

Rüyada Bahçede Ispanak Görmek 

Rüyada bahçede ıspanak görmek, yeşil ve güzel ıspanak zenginliktir. Kısa sürede gelecek güzel haberlere işarettir. 

Rüyada Bahçede Oturmak

Rüyada bahçede oturmak görmek, işlerinizin artacağına ve başarıya ulaşmış birçok emek verme yapacağınıza işarettir. Bu çalışmalardan büyük gelirler elde etmeye de işarettir.

  • Ek olarak değişik tabircilerin yorumlarını içeren rüyada bahçe görmek derlemesine de bakınız:

Rüyada güzel bir bahçeye girdiğini görmek, kalbinin İslâm sevgisi ile dolu olduğuna işarettir. Gene bahçe görmek, Kur’ân-ı Kerim’e delalet eder.

Rüyada güzel bir bahçeden çıktığını görmek, fena ve kötü yola işarettir. (Bkz. Yeşillik)

Rüyada bahçe çiçeklerinden alıp yediğini görmek, ilme ve dine hizmet ile tabir olunur. Bakımlı ve yeşil bahçe, dünya ve ahiret mutluluğudur. Etrafı güzel bir duvarla çevrili bahçe, dindar ve mutlu bir şahıs ve onun ailesidir.

Rüyada görülen bahçe, dünya nimetlerinden fazlasıyla istifade etmeye, gönül zenginliğine, niyet ve amel güzelliğine delalet eder.

Rüyada bahçe içindeki duvarın yerinde yaban bitkisi ya da meyvesiz bir ağaç bulunduğunu görmek, düşük karakterli insanların başa geçmesine, din ve dünya fesadına, sözün ayağa düşmesine işaret eder. (Bkz. Yaban İğdesi)

Rüyada bahçede görülen sur ya da duvar, kişinin din ve dünyaca kuvvetli olmasına; bahçe duvarı devlete; ağaçlar ve öteki bitkiler bu devletin ileri gelen memurlarına delalet eder

Rüyada bahçeye ağaç dikmek, rahat ve rahatlık içinde geçireceğiniz bir ömre işarettir.

Rüyada bahçe sulamak yada bahçeyi kazdığını görmek ise geçim sıkıntısına düşeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada çiçek ve ağaçlarla dolu bir bahçe görmek, rahat ve mutlu bir yaşamın habercisidir. Yemyeşil bir bahçe düşlerin gerçekleşeceğini, rengarenk çiçekler açmış yeşillikli bir bahçede dolaşan şahıs iş, para ve aşkta başarıya erişir.

Bahçe

Leave A Reply