Bal Arısı Ortaokulu pdf indir

0

Bal Arısı Ortaokulu
Öğretmenler odasının asla değişmeyen mevzusu öğrencilerdir. Bal Arısı Ortaokulu öğrencilerinin ve öğretmenlerinin değişik, heyecanlı hallerine tanık olacaksınız.
Kitabı okuyunca muhteşem şeylerle karşılaşacaksınız, hayatınız tamamen değişecek demek kesinlikle oldukca iddialı olacaktır. Öyleki demektense şöyleki diyelim: “Akıp giden yaşamın her anını çocuk gözüyle çocuklarla geçirmek ne kadar da büyük bir bahtiyarlık!”
O kısacık teneffüslere sığdırılan ve büyük hayallere ev sahipliği icra eden oyunlar yok mu? Aslolan yaşam orada başlıyor işte! Çocuklar çözülmeyi bekleyen birer bilmece gibiler. Bilmecelerin tek bir doğru cevabı yoktur genel anlamda. Her birini yakından tanımak bilmecenin doğru cevabına götürecektir bizi.
Bal Arısı Ortaokulu öğrencilerinin her birisi on cevaplı bilmece gibiler. Yunus Parlakfikir’in garip bilmecelerine, iki yüz lira kazanmak için ezberlemiş olduğu şiire, kaybolan masa tenisi topunu Cingöz Recai ile Sherlock Holmes’a şapka çıkartan araştırmasına; leblebi ödüllerini kazanan kahramanlara, başkanımız Esma Yenigeldi’nin sınıfı iyi mi takip ettiğine, Sadık Dikdurur ve öteki öğretmenlerimizin eğlendiren ve öğreten, öğretirken coşturan hallerine tanık olacaksınız.

Pdf kitap indir

Leave A Reply