Balkan Ninnisi 11.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Balkan Ninnisi 11.Bölüm 2.Fragmanı ile TRT 1 vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Balkan Ninnisi dizisinin yeni kısmı 13 Eylül Salı akşamı 20:00’da TRT 1’de!

Başrollerinde Emre Bey ve Merih Öztürk benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Balkan Ninnisi bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Balkan Ninnisi 11.Bölüm 2.Fragmanı

Balkan Ninnisi dizisinin 11. bölüm özeti oku TRT 1. Balkan Ninnisi dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Evden kovulan, ormanda kamp meydana getirecek yer ararken kendilerini buldukları köyde, eski defterleri açacak sualnlarla karşılaşan Süleyman, Arif ve Daniel için yaşanmış olanlamış olurı anlatmak oldukça zor olsa gerek. O köye iyi mi düştüklerini, buralarda, düğünde yaşadıkları vakaları anlatınca aile ışıktleri refahsuz olur. Bilhassa Nerinanç ve Elena, Süleyman’ın eski düşmanıyla karşılaşmış olduğunı öğrenince oldukça korkar. Geçmişte başlangıcından geçenleri hatırlayan ve üzülen Süleyman ise, aynı şeyleri yaşfakatktansa Üsküp’u terk etmeye karar verir. Süleyman’ı bu sonucundan vazcageçirmek için kolları sıvayan Jovanka ve Ertan ise geçmişte yaşanmış olanlamış olurı araştırmaya adım atar. Onlar eski defterleri karıştırırken, konaktaki tüm dengeler de alt üst olur.

Balkan Ninnisi Dizi Mevzusu

TRT 1’in yazca sfaizunda ekrana getireceği en iddialı yapımlardan “Balkan Ninnisi” dizisinin çekimleri, 15 Mayıs Cumartesi günü Üsküp’te başladı. Vardar Nehri’nin ikiye böldüğü, Taş Köprü’nün birleştirdiği, Makedonya’nın başkenti Üsküp’te geçen bir aşk öyküsünü özetleyen “Balkan Ninnisi”, yakında TRT 1 vizyonuna gelecek. Balkan insanoğlununın samimi, son aşfakat içten ve lukli öykülerini özetleyen dizi, usta oyuncu ekibiyle dikkat çekecek.

Çekimler için Makedonya’ya gelen dizi ekibi ilgi odağı oldu. Fbilimseln başrol oyuncusu Erdal Özyağcılar, Üsküplülerin sevgi yağmuruna tutuldu. Üsküp’teki Türk Çarşısı’ndaki esnaflar, alışveriş icra eden Üsküplüler ve seyyahler Özyağcılar’la hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya girdi. Daha ilkin rol almış olduğu “Elveda Rumeli” dizisiyle de büyük beğeni toplayan Özyağcılar, “Balkan Ninnisi”nin hem Balkanlamış olur’da hem de Türkiye’de büyük ilgi çekecek görkemli bir öykü byücenduğunu so şekildedi.

Leave A Reply