Balkan Ninnisi 11.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Balkan Ninnisi 11.Bölüm Fragmanı ile TRT 1 vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Balkan Ninnisi dizisinin yeni kısmı 13 Eylül Salı akşamı 20:00’da TRT 1’de!

Başrollerinde Emre Bey ve Merih Öztürk benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Balkan Ninnisi bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Balkan Ninnisi 11.Bölüm Fragmanı

Balkan Ninnisi dizisinin 11. bölüm özeti oku TRT 1. Balkan Ninnisi dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Güldaniye halanın konağa gelmesi ile beraber kimsenin rahatlıku kalmazca. Gençleri evliliğe ilk adımını attırmek için kalımr adayları sıralfakatye alan Güldaniye hala, Ertan ve Ayşen’i evliliğe ilk adımını attırmek için her türlü yolu gözgüretim etmeye katidır. Bu duruma Nerinanç’ın oldukça üzülmüş olduğunü goren Süleyman, halayı konağa getirmiş olduğune pişman olur. Tıraş gecesinde kalbi kırılan Jovanka ise, Ertan’ın tüm ısrarlarına rağmen Viyana’ya gitmek için yola koyyücer. Ertan’ı unutmaya, kalbinden atmaya katidır. Öte taraftan evden kovulan Süleyman, Arif ve Daniel, asla beklemedikleri bir halde kendilerini büyük bir belanın içinde byücerlar. Onlara ulaşfakatyan konak halkı, ürkü içinde onları arfakatya koyyücer…

Balkan Ninnisi Dizi Mevzusu

TRT 1’in yazca sfaizunda ekrana getireceği en iddialı yapımlardan “Balkan Ninnisi” dizisinin çekimleri, 15 Mayıs Cumartesi günü Üsküp’te başladı. Vardar Nehri’nin ikiye böldüğü, Taş Köprü’nün birleştirdiği, Makedonya’nın başkenti Üsküp’te geçen bir aşk öyküsünü özetleyen “Balkan Ninnisi”, yakında TRT 1 vizyonuna gelecek. Balkan insanoğlununın samimi, son aşfakat içten ve lukli öykülerini özetleyen dizi, usta oyuncu ekibiyle dikkat çekecek.

Çekimler için Makedonya’ya gelen dizi ekibi ilgi odağı oldu. Fbilimseln başrol oyuncusu Erdal Özyağcılar, Üsküplülerin sevgi yağmuruna tutuldu. Üsküp’teki Türk Çarşısı’ndaki esnaflar, alışveriş icra eden Üsküplüler ve seyyahler Özyağcılar’la hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya girdi. Daha ilkin rol almış olduğu “Elveda Rumeli” dizisiyle de büyük beğeni toplayan Özyağcılar, “Balkan Ninnisi”nin hem Balkanlamış olur’da hem de Türkiye’de büyük ilgi çekecek görkemli bir öykü byücenduğunu söylekidi.

Leave A Reply