Balkan Ninnisi 11.Bölüm Yeni Bölüm 13 Eylül Salı İzle!

0

Balkan Ninnisi 11.Bölüm Yeni Bölüm 13 Eylül Salı İzle!…Trt 1’de şovlen Balkan Ninnisi seyircilerle byüceşuyor. Balkan insanoğlununın samimi, içten, lukli ve keyifli öykülerini özetleyen dizi seyircileri ekran başına kilitliyor. Usta oyuncu ekibi, samimi ve keyifli öyküsiyle fazcalaca seveceğiniz bir ekip sizleri bekliyor. Balkan Ninnisi her hafta Salı saat 20.00’de Trt 1’de…

Elena, her şeyini yitirmiştir. Fakat Daniel’in doğum günü için almış olduğu armağan, aileye adım atarını sokacakları yeni bir adresi göstermektedir. Elena, ailesiyle beraber Süleymanlamış olurın konağına gelir. İki aileyi birbirine bağlayan tapu, gerçek çıkacak mıdır? Bahçede iki aile tartışırken, Jovanka ve Ertan beraber konağa gelirler. İki aile de şok olmuştur. Ertan ve Jovanka’nın konağa beraber gelmesi, üzerine Makedon ailenin konakta yaşayacak olması Süleyman ve Nerinanç’ı çıldırtır.

Ayşen’in Şefo’ya Vedası

“Balkan Ninnisi”, 600 yıl Osmanlı şehri olarak kalan, bir tarafında Türk ve Arnavutların diğeri yanında Makedonların yaşamlarını sürdürdüğü Üsküp’te, değişik milletlere mensup iki gencin, sevdaları uğruna olanaksızı başarmak için verdikleri cenkımnin öyküsünü mevzu alıyor.

Nerinanç ve Elena Geçmiş İzleri Yakıyor

Leave A Reply