Balkan Ninnisi 12.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Balkan Ninnisi 12.Bölüm Fragmanı ile TRT 1 vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Balkan Ninnisi dizisinin yeni kısmı 20 Eylül Salı akşamı 20:00’da TRT 1’de!

Başrollerinde Emre Bey ve Merih Öztürk benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Balkan Ninnisi bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Balkan Ninnisi 12.Bölüm Fragmanı

Balkan Ninnisi dizisinin 12. bölüm özeti oku TRT 1. Balkan Ninnisi dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Ertan ve Jovanka’nın şüpheleri, buldukları kaset ve fotoğraflarla gerçek olur. Eskiye dair Süleyman’ın büyük sırrını öğrenen Ertan ve Jovanka, ondan hesap sormaya emindır. Ne var ki eski vakaların açılması, geride kalan eski düşmanlamış olurı da arkasından getirir. Süleyman’ın en büyük düşmanı olan Darko, intikam almak için gelir. Darko, bu seışık Süleyman ve ailesini bitirmeye emindır. Bu büyük çatışmada en fazcalaca ziyanı Zübeyir dede gorecek, camiyi kurtarmak için hirin düşerken, eski acılar tekrardan yaşanacak, zfakatnın tozlu sayfaları aralanacaktır. Konaktaki çoğumuz, Zübeyir dedeyi kurtarmak için kendini feda etmeye hazcaırdır…

Balkan Ninnisi Dizi Mevzusu

TRT 1’in yazca sfaizunda ekrana getireceği en iddialı yapımlardan “Balkan Ninnisi” dizisinin çekimleri, 15 Mayıs Cumartesi günü Üsküp’te başladı. Vardar Nehri’nin ikiye böldüğü, Taş Köprü’nün birleştirdiği, Makedonya’nın başkenti Üsküp’te geçen bir aşk öyküsünü özetleyen “Balkan Ninnisi”, yakında TRT 1 vizyonuna gelecek. Balkan insanoğlununın samimi, son aşfakat içten ve lukli öykülerini özetleyen dizi, usta oyuncu ekibiyle dikkat çekecek.

Çekimler için Makedonya’ya gelen dizi ekibi ilgi odağı oldu. Fbilimseln başrol oyuncusu Erdal Özyağcılar, Üsküplülerin sevgi yağmuruna tutuldu. Üsküp’teki Türk Çarşısı’ndaki esnaflar, alışveriş icra eden Üsküplüler ve seyyahler Özyağcılar’la hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya girdi. Daha ilkin rol almış olduğu “Elveda Rumeli” dizisiyle de büyük beğeni toplayan Özyağcılar, “Balkan Ninnisi”nin hem Balkanlamış olur’da hem de Türkiye’de büyük ilgi çekecek görkemli bir öykü byücenduğunu so şekildedi.

Leave A Reply