Balkan Ninnisi 13.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Balkan Ninnisi 13.Bölüm Fragmanı ile TRT 1 vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Balkan Ninnisi dizisinin yeni kısmı 27 Eylül Salı akşamı 20:00’da TRT 1’de!

Başrollerinde Emre Bey ve Merih Öztürk şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Balkan Ninnisi bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Balkan Ninnisi 13.Bölüm Fragmanı

Balkan Ninnisi dizisinin 13. bölüm özeti oku TRT 1. Balkan Ninnisi dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Süleyman’ın büyük sırrını öğrenen Ertan, artık dayısına karşı tavır almıştır. Eski hatalarını Süleyman’ın yüzüne vurmakta, her vakada birazcacık daha Nerinanç’ı ve Süleyman’ı köşeye sıkıştırmaktadır. Konakta olmazca denilen her şey yaşanmaya adım atmıştır. Ertan abisi Zaışık’i konağa getirip onu kabullenip affetmeleri için Nerinanç’a ve Süleyman’a baskı yapar. Çaresiz kalan Nerinanç’la Süleyman, Zaışık’i konağa kabul ederler. Nina ve Süleyman aşkını öğrenen Ertan, aşkının arkasından gitmeye karar verir ve Jovanka’ya evlilik teklifi etme hazcaırlıkları yapar. Konaktaki Türk ailesindeki kargaşa sürerken, Makedon ailesinde de eski sırların ortaya çıkması Elena ve Jovanka’yı oldukça zor durumda bırakır. Jovanka aşkı ve geçmiş sırlar içinde sıkışıp kalır.

Balkan Ninnisi Dizi Mevzusu

TRT 1’in yazca sfaizunda ekrana getireceği en iddialı yapımlardan “Balkan Ninnisi” dizisinin çekimleri, 15 Mayıs Cumartesi günü Üsküp’te başladı. Vardar Nehri’nin ikiye böldüğü, Taş Köprü’nün birleştirdiği, Makedonya’nın başkenti Üsküp’te geçen bir aşk öyküsünü özetleyen “Balkan Ninnisi”, yakında TRT 1 vizyonuna gelecek. Balkan insanoğlununın samimi, son aşfakat içten ve lukli öykülerini özetleyen dizi, usta oyuncu ekibiyle dikkat çekecek.

Çekimler için Makedonya’ya gelen dizi ekibi ilgi odağı oldu. Fbilimseln başrol oyuncusu Erdal Özyağcılar, Üsküplülerin sevgi yağmuruna tutuldu. Üsküp’teki Türk Çarşısı’ndaki esnaflar, alışveriş gerçekleştiren Üsküplüler ve seyyahler Özyağcılar’la hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya girdi. Daha ilkin rol almış olduğu “Elveda Rumeli” dizisiyle de büyük beğeni toplayan Özyağcılar, “Balkan Ninnisi”nin hem Balkanlamış olur’da hem de Türkiye’de büyük ilgi çekecek görkemli bir öykü byücenduğunu so şekildedi.

Leave A Reply