Balkan Ninnisi – TRT 1, 12 Eylül 2022 Pazartesi 03:05

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Balkan Ninnisi – TRT 1, 12 Eylül 2022 Pazartesi 03:05 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Balkan Ninnisi, 12 Eylül 2022 Pazartesi günü ekrana geliyor. Balkan Ninnisi programını saat 03:05’te TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Vardar Nehri’nin ikiye böldüğü Üsküp şehrinde, nehrin bir tarafında Makedonlar; öteki tarafında Türkler ve Arnavutlar yaşamaktadır. Süleyman Usta ve ailesi, İki tarafı birleştiren Taş Köprü’den adını alan köfteci dükkanını işletmektedir. Ailenin iki oğlundan önde gelen Ertan; üniversiteyi bitirmiş, yurduna geri döner.

Öte yanda anası Elena’nın baskısıyla Viyana’da politika bilimi okuyan ve Ertan benzer biçimde şehre dönüş meydana getiren Jovanka; istemediği, her detayı kendi iradesi haricinde planlanmış bir hayatla yüzleşecektir. Jovanka, anası Elena’nın otoritesinden sıyrılıp kendi yaşamı uğruna mücadeleye girişeceği kısmın başındadır.

Balkan Ninnisi, TRT 1’de gösterilen ve 12 Eylül 2022 Pazartesi günü saat 02:15’te başlamış olan Anadolu’da Yaşam adlı programdan sonrasında saat 03:05’te başlamış olacak.

Balkan Ninnisi programının yayını, 05:55’te gösterilen Yedi Numara adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply