Balkan Ninnisi – TRT 1, 13 Eylül 2022 Salı 20:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Balkan Ninnisi – TRT 1, 13 Eylül 2022 Salı 20:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Balkan Ninnisi, 13 Eylül 2022 Salı günü ekrana geliyor. Balkan Ninnisi programını saat 20:00’da TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Vardar Nehri’nin ikiye böldüğü Üsküp şehrinde, nehrin bir tarafında Makedonlar; öteki tarafında Türkler ve Arnavutlar yaşamaktadır. Süleyman Usta ve ailesi, İki tarafı birleştiren Taş Köprü’den adını alan köfteci dükkanını işletmektedir. Ailenin iki oğlundan önde gelen Ertan; üniversiteyi bitirmiş, yurduna geri döner.

Öte yanda anası Elena’nın baskısıyla Viyana’da politika bilimi okuyan ve Ertan şeklinde şehre dönüş meydana getiren Jovanka; istemediği, her detayı kendi iradesi haricinde planlanmış bir hayatla yüzleşecektir. Jovanka, anası Elena’nın otoritesinden sıyrılıp kendi yaşamı uğruna mücadeleye girişeceği kısmın başındadır.

Balkan Ninnisi, TRT 1’de gösterilen ve 13 Eylül 2022 Salı günü saat 19:55’te süregelen İddiaların Aksine adlı programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Balkan Ninnisi programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply