Balkan Ninnisi – TRT 1, 9 Eylül 2022 Cuma 23:50

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Balkan Ninnisi – TRT 1, 9 Eylül 2022 Cuma 23:50 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Balkan Ninnisi, 9 Eylül 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Balkan Ninnisi programını saat 23:50’de TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Vardar Nehri’nin ikiye böldüğü Üsküp şehrinde, nehrin bir tarafında Makedonlar; öteki tarafında Türkler ve Arnavutlar yaşamaktadır. Süleyman Usta ve ailesi, İki tarafı birleştiren Taş Köprü’den adını alan köfteci dükkanını işletmektedir. Ailenin iki oğlundan önde gelen Ertan; üniversiteyi bitirmiş, yurduna geri döner.

Öte yanda anası Elena’nın baskısıyla Viyana’da politika bilimi okuyan ve Ertan benzer biçimde şehre dönüş meydana getiren Jovanka; istemediği, her detayı kendi iradesi haricinde planlanmış bir hayatla yüzleşecektir. Jovanka, anası Elena’nın otoritesinden sıyrılıp kendi yaşamı uğruna mücadeleye girişeceği kısmın başındadır.

Balkan Ninnisi, TRT 1’de gösterilen ve 9 Eylül 2022 Cuma günü saat 20:00’da başlamış olan Kasaba Doktoru adlı programdan sonrasında saat 23:50’de başlamış olacak.

Balkan Ninnisi programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply