Başka Kardeşi Var mı? pdf indir

0

Başka Kardeşi Var mı?
Bir sual yaşamı değiştirebilir mi? Değiştirir.
“Başka kardeşi var mı?”
 
Yaşamını spora adamış, basketbol kariyeri planlayan bir çocuğun bacağına konulmuş olan osteosarkom kemik tümörü teşhisinde karşılaşılan bu sual ile başlamıştı bir ailenin hayatındaki değişiklik. Bir yanda biyopsiler, ameliyatlar, kemoterapiler, fizik tedaviler öteki yanda inişler, çıkışlar, karamsarlık, kararlılık, inanç, savaşım, tanrısal tesadüfler ve basketbola dönüş azmi…
 
Başka Kardeşi Var mı? kitabı, doktorun teşhisteki ilk sorusuyla hayallerini, neşeyi, gelecek planlarını, oğullarının sıhhatli günlerini ortopedi servisinde bırakan bir ailenin fena huylu tümörle savaşını ve zaferini babanın kaleminden konu alıyor. Bir soruyla yaşamı alt üst olan baba, iki senelik zor tedavi sürecini, ailenin değişen yaşamını ve bu sürecin değiştirdiği bakış açılarını kalbinden satırlara dökülen bir içtenlik ve sıcaklıkla aktarıyor bizlere.
 
Sözünü tutup hastalığı yenen azimli ve kuvvetli bir çocuk, inanmış bir anne ve baba…
 
Sürükleyici hikâye anlatımı, rehberlik eden aktarımlarıyla yarına dair umutları çoğaltan gerçek bir yaşam öyküsü. 
 
“Babalar evlatlarının kahramanı olsa da bu kitapta oğlum, benim kahramanım.”

Pdf kitap indir

pdf indirme butonu


Başka Kardeşi Var mı? pdf indir

Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz muhteşem bir kitap. Diğeri eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitap özetlerine bakabilirsiniz. Başka Kardeşi Var mı? pdf indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!


Başka Kardeşi Var mı? pdf indir
Kitabının yazarı kimdir?

Başka Kardeşi Var mı? pdf indir
Kitabını kim yazmıştır?


Başka Kardeşi Var mı? pdf indir
Kitabının yayınevi neresi?


Başka Kardeşi Var mı? pdf indir
Kitabı ne süre yazıldı?

Leave A Reply