Eryaman Eryadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Ankara’nın Etimesgut ilçesi Eryaman semtinde hizmet vermektedir.
Eryadent olarak tutkumuz ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir. Bu tutkumuzu hayata geçirirken en ileri teknolojiyi kullanır ve uluslararası standartlarda hizmet veririz. Amacımız Hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığını hizmetini sunmak ve her hastamızın kliniğimizden sağlıklı ve gülerek çıkmasını sağlamaktır.
Ağız ve diş sağlığında teşhis ve tedavide, kanal tedavisinden protez uygulamalarına, çene cerrahisinden, gülüş tasarımına, çocuk diş sağlığına kadar uzman diş hekimlerimizle hizmet vermekteyiz.
Hizmetlerimizi sunarken hastalarımıza samimi, şeffaf ve dürüst davranırız. Mutlu ekibimizle güvenli ve huzurlu bir aile ortamı yaratır, kendimizi hastamızın yerine koyarak düşünürüz.
Hasta memnuniyetini her şeyin üzerinde tutar, multi disipliner anlayışla teşhis ve tedaviler sunarız.
Hastalarımızı misafirlerimiz olarak görür, önce kalite bilinci ile zamanında ve doğru hizmeti veririz. Hastalarımızın kliniğimizde bulundukları süre diliminde her türlü süreci rahat ve keyifli hale getirmeye çalışırız.
Kişiselleştirilmiş hizmetimizden memnun olan ve bizimle devam etmeyi seçen, ağız ve diş sağlıkları en üst seviyede olan, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olmasını amaçlarız.
Vizyonumuz Eryadent Eryaman Diş Kliniği’ni kendi alanında tanınan bir marka haline getirmektir.

ERYADENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Adres: Yavuz Selim Mah. 11.Cad. No:7A/11 Concept Eryaman Etimesgut/ANKARA
Tlf: 0 312 247 22 99 GSM: 0 506 176 22 33

Site Adresi: http://www.eryadent.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir