Bay Yanlış – FOX, 12 Eylül 2022 Pazartesi 05:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Bay Yanlış – FOX, 12 Eylül 2022 Pazartesi 05:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen programı Bay Yanlış, 12 Eylül 2022 Pazartesi günü ekrana geliyor. Bay Yanlış programını saat 05:00’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Özgür, varlıklı sadece salaş bir yaşam devam eden, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve muntazam bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki mevzularında başarıya ulaşmış olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler mevzusunda mentorluk halletmeye ve Ezgi’nin hoşlanılmış olduğu erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye adım atar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi vakit içinde neler yaşayacak?

Bay Yanlış, FOX’de gösterilen ve 12 Eylül 2022 Pazartesi günü saat 03:00’te başlamış olan Çiçero isminde programdan sonrasında saat 05:00’te başlamış olacak.

Bay Yanlış programının yayını, 06:15’te gösterilen İnadına Aşk isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply