Bay Yanlış – FOX, 13 Eylül 2022 Salı 03:45

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Bay Yanlış – FOX, 13 Eylül 2022 Salı 03:45 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen programı Bay Yanlış, 13 Eylül 2022 Salı günü ekrana geliyor. Bay Yanlış programını saat 03:45’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Özgür, varlıklı sadece salaş bir yaşam devam eden, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve muntazam bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki mevzularında başarı göstermiş olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler mevzusunda mentorluk halletmeye ve Ezgi’nin hoşlanılmış olduğu erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye adım atar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi süre içinde neler yaşayacak?

Bu program, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Bay Yanlış, FOX’de gösterilen ve 13 Eylül 2022 Salı günü saat 00:45’te başlamış olan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya isminde programdan sonrasında saat 03:45’te başlamış olacak.

Bay Yanlış programının yayını, 05:45’te gösterilen İnadına Aşk isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply