Bay Yanlış – FOX, 8 Eylül 2022 Perşembe 04:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Bay Yanlış – FOX, 8 Eylül 2022 Perşembe 04:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen programı Bay Yanlış, 8 Eylül 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Bay Yanlış programını saat 04:00’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Özgür, varlıklı sadece salaş bir yaşam devam eden, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve muntazam bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki mevzularında başarı göstermiş olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler mevzusunda mentorluk halletmeye ve Ezgi’nin hoşlanılmış olduğu erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye adım atar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi vakit içinde neler yaşayacak?

Bay Yanlış, FOX’de gösterilen ve 8 Eylül 2022 Perşembe günü saat 03:00’te başlamış olan Kazanan Restoran adlı programdan sonrasında saat 04:00’te başlamış olacak.

Bay Yanlış programının yayını, 06:00’da gösterilen İnadına Aşk adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply