Ben Bu Cihana Sığmazam 2.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Ben Bu Cihana Sığmazcaam 2.Bölüm Fragmanı ATV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Ben Bu Cihana Sığmazcaam dizisinin yeni kısmı 27 Eylül Salı akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle ATV’de.

Başrollerinde Oktay Kaynarca Ebru Özkan, Pelin Akil, Ali Seçkiner Alıcı şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Ben Bu Cihana Sığmazcaam bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Ben Bu Cihana Sığmazcaam 2.Bölüm Fragmanı

Ben Bu Cihana Sığmazcaam dizisinin 2. bölüm özeti oku ATV. Ben Bu Cihana Sığmazcaam dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

15 yıl ilkin öldü gosterilerek Özbekistan’a giderek Temur Turan adıyla orada kendine yeni bir yaşam oluşturmak zorunda kalan Cezayir Türk, kızının kaçırılması yüzünden İstanbul’a geri geri dönmek yükümlülükinde kalır. Normal olarak, tamamımız tarafınca oldu malum bir insanoğlunun, 15 yıl sonrasında ansızın ortaya çıkmasının neticeleri olacaktır. Cezayir’in kanlı canlı karşısında byücenduğunu bakılırsan ailesi de büyük bir şok geçirir. Yalnızca aile değil, 15 yıl ilkin İstanbul’u terk edip giden “Şehrin Sahibi’nin geri dönüşü, yeni haizleri de rahatsız edecektir. Cezayir, şimdi hem bir taraftan on beş yıllik yokluğunun sebeplerini ailesine açıklayıp, tekrardan kabulünü sağlfakatk, hem gelişiyle özgütalık verdiği mafya gruplarıyla harpım etmek, hem de CIA’in tuzaklarından kendisini ve ailesini korumak zorundadır.

Atv vizyonunda yepyeni bir ekipnin hazcaırlığı başlıyor. Oktay Kaynarca’nın başgörevinü oluşturan yer alacağı Ben Bu Cihana Sığmazcaam yakında sete çıkıyor. Oktay Kaynarca fanatiklerinin büyük bir merakla beklediği yeni dizi Ben Bu Cihana Sığmazcaam, duyurulduğu andan saygınlıken cemiyetsal medyanın da gündgüvenlie girdi. atv’nin yakında başlamış olacak olan dizisi Ben Bu Cihana Sığmazcaam’da kimler oynayacak? İşte Ben Bu Cihana Sığmazcaam oyuncuları, Ben Bu Cihana Sığmazcaam mevzusu ve Ben Bu Cihana Sığmazcaam ekibi hakkında tüm dört gözle beklenenler… Merakla beklenen yeni dizi Ben Bu Cihana Sığmazcaam’ın genel öyküsi Oktay Kaynarca ve Onur Tan’a ilişik. Onur Tan ile beraber görkemli bir mevzunun hazcaırlığını oluşturan Oktay Kaynarca, Ben Bu Cihana Sığmazcaam’da başrolde yer alacak. Cezayir karakteriyle izleyenlerin karşısına çıkacak olan Oktay Kaynarca’ya önemli adlare eşlik edecek.

Ben Bu Cihana Sığmazcaam Dizi Mevzusu

Atv’nin ekrana damga vurmaya hazcaırlanan dizisi Ben Bu Cihana Sığmazcaam‘da, köklü ve kuvvetli bir aileden gelen Cezayir Türk’ün öcü öne çıkıyor devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamcığını alır. Devletin kalımsı ve ailesinin güvenliği için öldü gosterilerek yeni bir yaşfakat adım atar. Cezayir Türk, yurtharicinde ilaçm eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tarifayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara yeniden dörutubeteyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup tekrardan bir aile kuran Cezayir, bir süre sonrasında degizyazcaı olur ve tekrardandan yaşfakat, İstanbul’a geri dönmek yükümlülükinde kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıldir onu özleyen ve gömütında yakarma eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bırakmış olduğu İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

Leave A Reply