Ben Bu Cihana Sığmazam – atv, 20 Kasım 2022 Pazar 00:20

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Ben Bu Cihana Sığmazam programını saat 00:20’de atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Cezayir’den intikam almak isteyen Durağan(durgun), Suna’nın ölüm fermanını imzalamıştır sadece kurşunlara Kurban’ın oğlu Şamil hedef olur. Şamil hayatta kalma savaşı verirken Cezayir’in kızı Suna ise duygusal bir sarsıntı geçirir. Bu durum Leyla ve Cezayir’i bir adım daha yaklaştırır. Kurban ve mahdumları ailenin en küçüğü Şamil’in vurulmasıyla bilenirler. Ele avuca sığmayan Azamet’i sakin tutmak mümkün olamayacaktır.

Bir taraftan Durağan(durgun) ve adamları öteki taraftan Bagnall’in planları ile baş etmeye çalışan ve ayrıca da emniyetle de takışan Cezayir her iki ailesine de yetişmek için çabalar.

Ben Bu Cihana Sığmazam, atv’de 20 Kasım 2022 Pazar günü gösterilen ilk program olarak saat 00:20’de başlamış olacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam programının yayını, 03:20’de gösterilen Müessese Osman isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply