Ben Bu Cihana Sığmazam – atv, 23 Eylül 2022 Cuma 23:20

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Ben Bu Cihana Sığmazam – atv, 23 Eylül 2022 Cuma 23:20 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam, 23 Eylül 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Ben Bu Cihana Sığmazam programını saat 23:20’de atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

On beş yıl ilkin öldü gösterilen ve Özbekistan’a giderek Temur Turan adıyla orada kendine yeni bir yaşam oluşturmak zorunda kalan Cezayir Türk, kızının kaçırılması yüzünden İstanbul’a geri geri dönmek mecburiyetinde kalır. Normal olarak, hepimiz tarafınca öldü malum bir insanın, 15 yıl sonrasında aniden ortaya çıkmasının neticeleri olacaktır.

Cezayir’in kanlı canlı karşısında bulunduğunu gören ailesi de büyük bir şok geçirir. Yalnızca aile değil, 15 yıl ilkin İstanbul’u terk edip giden “Şehrin Sahibi”nin geri dönüşü, yeni sahipleri de rahatsız edecektir. Cezayir, şimdi hem bir taraftan on beş senelik yokluğunun sebeplerini ailesine açıklayıp, tekrardan kabulünü sağlamak hem gelişiyle hastalık verdiği mafya gruplarıyla savaşım etmek hem de CIA’in tuzaklarından kendisini ve ailesini korumak zorundadır.

Ben Bu Cihana Sığmazam, atv’de gösterilen ve 23 Eylül 2022 Cuma günü saat 20:00’da başlamış olan Aldatmak isminde programdan sonrasında saat 23:20’de başlamış olacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply