Benden Söylemesi – FOX, 2 Ekim 2022 Pazar 11:20

0

Bu makalemizde s2022re Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Benden Söylemesi – FOX, 2 Ekim 2022 Pazar 11:20 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı 2022..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Benden Söylemesi, 2 Ekim 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Benden Söylemesi programını saat 11:20’de FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden 2022nilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Benden Söylemesi, gündelik hayata dair yeni, güncel ve garip, yaşamın içinde ne var ise seyirciye sunuyor. Beslenme tüyolarından, güzellik haberlerine, magazin, kültür sanat ve tv dünyasından haberlere kadar geniş bir yelpazede mevzular işleniyor.

Asla düşmeyen temposuyla “Benden Söylemesi” seyirciye kimi vakit uzman ve meşhur konuklarıyla, kimi zamansa garip VTR’leriyle dolu dolu bir 45 dakika vaat ediyor. Bilinmeyen yönleriyle ve değişik yüzleriyle bir sanatçı, bir haberci yada başarı göstermiş bir iş insanının asla bilinmeyen bir kabiliyeti de “Benden Söylemesi” programında yer ediniyor.

Bu yaşam programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Benden Söylemesi, FOX’de gösterilen ve 2 Ekim 2022 Pazar günü saat 11:15’te süregelen Iktisat Arası isminde programdan sonrasında saat 11:20’de başlamış olacak.

Benden Söylemesi programının yayını, 13:00’te gösterilen Tozluyaka isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply