Benden Söylemesi – FOX, 20 Kasım 2022 Pazar 11:20

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Benden Söylemesi, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Benden Söylemesi programını saat 11:20’de FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Benden Söylemesi, gündelik hayata dair yeni, güncel ve garip, yaşamın içinde ne var ise seyirciye sunuyor. Beslenme tüyolarından, güzellik haberlerine, magazin, kültür sanat ve tv dünyasından haberlere kadar geniş bir yelpazede mevzular işleniyor.

Asla düşmeyen temposuyla “Benden Söylemesi” seyirciye kimi vakit uzman ve meşhur konuklarıyla, kimi zamansa garip VTR’leriyle dolu dolu bir 45 dakika vaat ediyor. Bilinmeyen yönleriyle ve değişik yüzleriyle bir sanatçı, bir haberci yada başarıya ulaşmış bir iş insanının asla bilinmeyen bir kabiliyeti de “Benden Söylemesi” programında içeriyor.

Bu yaşam programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Benden Söylemesi, FOX’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 11:15’te süregelen Iktisat Arası isminde programdan sonrasında saat 11:20’de başlamış olacak.

Benden Söylemesi programının yayını, 13:00’te gösterilen Tozluyaka isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply