Benim Adım Melek – TRT 1, 24 Kasım 2022 Perşembe 05:25

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Benim Adım Melek, 24 Kasım 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Benim Adım Melek programını saat 05:25’te TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Seneler ilkin ailesinden koparak Berlin’de yaşamaya süregelen Melek evli ve üç çocuk annesidir. Bir sabah almış olduğu fena haberle tüm dünyası alt üst olur. Bir taraftan çocuklarını bir taraftan evliliğini düşünerek zor bir kararın eşiğine gelir. Tüm acısına karşın çocuklarına bir gelecek vermek için tekrardan ayağa kalkar. Umutla çıkmış olduğu yolculukta geçmişin acısıyla yüzleşirken, yeni hayatında onu daha büyük problemler beklemektedir.

Benim Adım Melek, TRT 1’de gösterilen ve 24 Kasım 2022 Perşembe günü saat 03:00’te süregelen Yürek Çıkmazı isminde programdan sonrasında saat 05:25’te başlamış olacak.

Benim Adım Melek programının yayını, 08:45’te gösterilen Bu Toprağın Sesi isminde eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply