Beyaz Kaplı Klan! Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

0

Reklamcılık

Orient 2. Sürem 11. Bölüm, Lord Tusuomi’yi kurtarma görevi olacak. Önceki bölüm tamamen Shimazu kardeşlerin tekrardan bir araya gelmesiyle ilgiliydi. Her şey Akihiro’nun Oni’ye saldırısıyla başladı. Sadece, Yamata no Orochi’nin içindeki Oni’yi yenmek için bir intihar görevine gidiyordu. Musashi, Güç yapıcıların yardımıyla kardeşler arasındaki tüm şüpheleri giderdi ve Oni’yi beraber yendi.

Animenin bir sonraki kısmı, White Clad klanının efendisini kurtarmak için yeni bir göreve gidecek. Sadece Musashi, önceki bölümde nihayetlenen Tsugumi ve Kojiro için endişeli görünüyordu. Görünüşe bakılırsa, Rab’bi kurtarma görevine giden partinin bilmediği bir şey var. Animenin son bölümüyle ilgili daha çok güncelleme için aşağıdaki makaleye göz atın!

2. Sezon 11. Bölüm Orient

2. Sürem 11. Bölüm What Will Happen In The Next Episode?

The Orient 2. Sürem 11. Bölüm tamamen White Clad klanı hakkında olacak. Musashi, klanının bazı üyeleri için endişeleniyordu. Sadece, klanın başı belaya girmiş şeklinde görünüyordu. Sadece bu sorun animenin gelecek bölümünde kendini gösterecek. Animenin bir sonraki bölümünde şu an için net olmayan başka arsa noktaları da olabilir.

En ihtimaller içinde komplo noktası, Musashi’nin görevlerinde White Clad klanına katılmasıdır. Bundan önceki bölümde hayranların ulaşamayacağı bir sır daha var. Musashi, Rabbi ve onu kurtarma görevini öğrendiğinde yüzünde gerilmiş bir ifade belirdi. Musashi’yi hala rahatsız eden bir şey olmalı. Sadece bu çekince bir sonraki bölümde Kojiro’yu ve partiyi rahatsız edecektir.

2. Sezon 11. Bölüm Orient

Önceki Bölümün Süratli Özeti

Orient Sürem 2’nin onuncu kısmı, Akihiro’nun Oni boynuzuna saldırmasıyla başladı. Sadece bunu tek vuruşta başaramadı. Bundan dolayı, zinciri oluşturmak için orada bulunan tüm Bush’ları kullanmaya karar verdi. Fakat bu bir intihar göreviydi ve Akihiro, kardeşlerini ve yoldaşlarını kurtarmak için Yamato no Orochi yaratığına girdi. Haruhise, Akihiro’dan ayrılmak üzereydi. Sadece Musashi ona güç yapıcıyı verdi.

Haruhise ondan sonra Akihiro’nun Kılıç Davası’ndan sonrasında değiştiğini hatırladı. Akihiro’nun devamlı onunla ilgilendiğini fark etti. Shimazu kardeşler ve Musashi, Yamato no Orochi’nin içine koştu. Hepsi bir bağlantı oluşturdu ve Oni boynuzunu kırdı. Bu, Yamato no Orochi’nin beslenmesini durdurdu. Üstelik öteki Bush’lar yaratığın ikincil boynuzlarını kırdı ve sonunda hepimiz güvendeydi.

2. Sezon 11. Bölüm Orient

Orient 2. Sürem 11. Bölüm: Çıkış Zamanı

Orient 2. Sürem 11. Bölüm 20 Eylül 2022’de yayınlanacak. Bir sonraki bölüm fazlaca daha aksiyonlu olacak zira son bölüm çoğunlukla duygusal bağ hakkındaydı. Animenin gelecek bölümleri mahalli seyirciler için HIDIVE ve Japon TV ağlarının resmi sitesinde izlenebilecek.

Reklamcılık

Leave A Reply