Bıçaklar Çekildi 2 Gizemli Bir Serüven izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Bıçaklar Çekildi 2 Gizemli Bir Macera izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Bıçaklar Çekildi 2 Gizemli Bir Macera izle Tek Part Full İzle benzer halde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Bıçaklar Çekildi 2 Gizemli Bir Macera izle ile Netflix vizyonunda 22 Aralık günü gösterime giriyor. Bıçaklar Çekildi 2 Gizemli Bir Macera film fragmanını hd kalitede yazcaının ilaçmında seyryazcaınsallkalıtsalniz.

Başrollerinde Daniel Craig, Janelle Monáe, Dave Bautista benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Bıçaklar Çekildi 2 Gizemli Bir Macera bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Bıçaklar Çekildi 2 Gizemli Bir Macera izle

Fbilimseln son fragmanı sayfaya eklendi! Her anı büyük bir merakla beklenen fbilimselmizde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Rian Johnson’ın büyük beğeni toplayan “Bıçaklar Çekildi” (Knives Out) fbilimselnin ilaçm halkası “Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Macera” (Glass Onion: A Knives Out Mystery) fbilimselmizden ilk fragman hisselaşıldı. Dünya prömiyerini Toronto Film Festivali’nde meydana getirecek olan film 23 Aralık’ta Netflix’te seyirciyle byüceşacak.

2019 zfakatnındeki ilk fbilimseln arkasından, bir kez daha acayip dedektif Benoit Blanc görevine bürünen Daniel Craig haricinde fbilimselmizde Ethan Hawke, Edward Norton, Kathryn Hahn, Jessica Henwick, Dave Bautista, Kate Hudson, Janelle Monáe, Leslie Odom Jr ve Madelyn Cline benzer halde yıldız adlar rol alıyor. Benoit Blanc bu kez Yunanistan’da, bir milyarderin malikanesinde yaşanmış olan gizemli vakaları çözmek için iş başlangıcında. Film, Edward Norton’ın canlçağrıştırdığı tekonoji milyarderi Miles Bron tarafınca Yunanistan’a davet edilen bir grup eski tanıdığa odaklanıyor. Başlangıçta adenen bir köşede, lüks içinde sonbaharel bir dinlence olarak başlamış olan ne kadarfakatk, içlerinden birinin ölü byücenmasıyla tanea kotomobilsana dönüştüğünde tüm detayları gözden geçirip katili sualşturmak gene Benoit Blanc’a düşer…

Glass Onion: A Knives Out Mystery Film Mevzusu

Bıçaklar Çekildi fbilimselnin ilaçm halkası olan Knives Out 2’nin yönetmen koltuğunda ilk fbilimseln de yönetmenliğini üzerine alan Rian Johnson oturuyor. Filmimizde dedelktif Benoit Blanc karakterine bir kez daha Daniel Craig yaşam veriyor. Filmimizde Ethan Hawke’ın canlçağrıştırdığı karakter halen gizgüvenıliri korurken; Dave Bautista, Duke Cody adınde bir YouTube yıldızına; Madelyn Cline Duke’ın genç kız dostına; Kathryn Hahn, Senato’ya girebilmek için çalışan politikaçiye; Kate Hudson, Birdie Jay adındeki bir moda imevzuna, Jessica Henwick Birdie’nin asistanına; Leslie Odom Jr. Miles Bron’un çalışanı olan bilim insanı Lionel Toussaint karakterine; Janelle Monáe ise Bron’a rakip bir teknoloji girişimcisine yaşam veriyor. 

Leave A Reply