Bilmen gereken her şey! Çıkış Tarihi •• Stig

0

Önceki kısmı başarıyla okuyan hayranlar Kuru Daldaki Rüzgar Şeklinde Gelecek kısmı görmek için sabırsızlanıyorum. Ve bu hafta sonu yayınlanıyorsanız, içerik tam size gore, özet, kısa araştırma ve çıkış zamanı dahil bilmenizde fayda olan her şeyi ele alacak.

İlgili: Eaternal Nocturnal Bölüm 45: Rüya Gerçek mi Olacak yoksa En Fena Kabusu mu? Gösterim zamanı

Hikayenin özeti: Büyüleyici dul Rieta Tristi, imparatorluk hastalık ve kargaşa tarafınca harap olurken, kendisini fena niyetli bir asilzadenin insafına ve ölmekte olan arzusunun cesedinin yanına canlı canlı gömülmesini istiyor. Asilzadenin son arzusu, onu cesedinin yanına diri diri gömmektir. Kocası vebadan öldü ve köle tüccarları minik çocuğunu kaçırdı. Şimdi kendi yaşamı tehlikededir, sadece imparatorluğun sürgündeki prensinden beklenmedik bir ziyaret her şeyi değiştirir.

Bu bölümün hem oldukca güzel hem de üzücü bulunduğunu söylemeliyim, doğrusu genç bir Rieta görmek oldukca güzel. O oldukca sempatik ve oldukca ateş dolu. Fakat hem de üzücü bu sebeple yürekli ve ruhlu genç Rieta, acımasız bir dünya tarafınca istismar edilip yıkılıyor. Okumuş olduğu kilisenin Abbott’u tarafınca tacize uğradı, ilk kocasını ve onu koruması ihtiyaç duyulan bir arkadaşını yitirdi ve kızı onları terk etti.

İlişkili: The Runway Bölüm 43: Bilmeniz Ihtiyaç duyulan Her Şey! Çıkış Zamanı ve Özet

Kuru Daldaki Rüzgar Şeklinde Bölüm 91: Sonrasında Ne Olacak?

Şimdi Rieta’nın dile getirilmeyen şüphelerinin ne işe yaradığını hakkaten merak ediyorum. Tahminimce onun için kendi planları vardı ve kocası öldüğünde sonunda onunla şansını elde etmeyi umuyordu. Onu reddettiğinde, babasının zulmüyle başa çıkmak için onu terk etti.

Çoğumuz onun bir şeytan bilimci bulunduğunu ya da gayri meşru bir çocuk olduğundan babasının onun fikrini umursamadığını ve esasen onu takip ettiğini biliyoruz. Sevmediğim bir başka şey de insanların “ona karşı bir şeyler hissetmiş olmalı” diye düşünmeleri. Bir adam ve bir kız yalnız dost olması imkansız mı? İlerleyen bölümlerde neler olacağını öğreneceksiniz.

Önceki Bölüm Özeti

Ana karakter Killian gerçeği ortaya çıkarıyor ve Reita’ya yardım etmemesinin aslolan sebebi buydu. Evet, gençken ve kocanız öldüğünde boy size destek olabilirdi, fakat evladınız kaçırıldığında, babası tarafınca istismar edildiğinde ve *diri diri gömülmek üzereyken* size destek olmadı, doğrusu doğal ki Fazlaca iyi bir nedenin var, önceki bölümde olanlar yüzünden bazı hayranlar senden nefret edecek.

Kuru Daldaki Rüzgar Şeklinde Bölüm 91 Gösterim Zamanı

Bu bölüm 91’de yayınlanacak 24 Eylül 2022ve hayranlar mangayı resmi Webtoon sitesinde takip edebilecekler.

Bahse girerim çocukluğundan beri Reita’ya karşı hisleri vardı ve büyüdükçe onu ve Jade’i kıskanmaya başladı. Kim bilir Jade öldükten sonrasında bile Reita’nın ona karşı hiçbir vakit duygusal duygular besleyemeyeceği anlaşıldı. Yanıt olarak, ona karşı ilgisizliğinden dolayı onu cezalandırmanın acımasız bir yolu olarak, en oldukca gereksinim duyduğu anda ona yardım etmemeyi seçti. Jade’in babasının dikkatini çekmeden oldukca ilkin Reita’nın hayatındaki yerini almak istediği her şeye bahse girerim.

Kuru Dalda Rüzgar Şeklinde Nerede Okuyabilirim?

Bu manga serisini okumayı seven ve bana bu suali soran hayranlar, “Kuru Daldaki Rüzgar Şeklinde’yi nerede okuyabilirim? doğru şekilde ve yönlendirme virüsünden arınmış. O vakit sana kişisel olarak tavsiye ederim bu diziyi webtoons’ta oku yaratıcıyı desteklemek için.

Leave A Reply