Bir İnceleme, Özet ve Yayın Tarihi •• Stig

0

Kurt Kral son zamanlarda gösterilen en iyi romanlardan biri olmaya devam ediyor. Çıkış zamanı kısa sürede açıklandı ve hayranlar, mümkün olan en kısa sürede ellerine geçmek için sabırsızlanıyorlar. Bu kitap incelemesi, özet ve çıkış zamanı kılavuzunda bu mükemmel roman hakkında daha çok data edinin!

Kurt Kral İnceleme ve Özet

Bronz Çağı Büyük Britanya’sında geçen TWK, babası senelik koyun sürüsü esnasında beyaz bir kurt tarafınca öldürülen Coll’un yaşlanma hikayesidir. Coll’un babası baş çobandı, fakat artık o gittiğine gore Coll, yeni önder çoban olarak yolunu bulması gerekiyor.

İlgili: Giydirme Darling’imin 2. Sezonu Olacak mı? Nerede izlenir ve Çıkış Zamanı

Romanlar ve manga versiyonu için araştırma: Gerçeği söylemek gerekirse, bu kitabı ilk kez altıncı sınıfta hem benim hem de derslik arkadaşlarımın okuması gerektiğinde okudum. (bu şimdi ortalama 6 ay ilkin olurdu). Fazlaca iyi yazılmış, hakkaten güzel, anlaşılması kolay bir tarihsel bağlam ve Tunç Çağı’nın sonlarına doğru tarihte yer edinen bir öykü için GERÇEKTEN muntazam bir öncül.

Ve bir kez daha okumaya karar verdim… Geriye dönerek baktığımda, bu vakası İncil tarihinde kronolojik olarak, Nuh’un soyundan gelenler ile İbrahim öncesi dönem içinde Avrupa’da bir yerde olacak şekilde parçalara ayırdım; Tolkien’in Orta Dünyası ile karşılaştırılabilir, sadece kim bilir tarihte birazcık daha geç.

İlgili: Denetim Etmeniz Ihtiyaç duyulan Mangago Alternatifleri

Bu ortam sebebiyle, herhangi bir yazarın kültürün oldukca garip bir yorumunu sunması mümkündür. Bununla beraber, yazar Anne Turnbull, günümüzün fantastik yazılarında bulunan gizemli, esrarengiz ve mistik “zindanlar ve ejderhalar” niteliklerini, direkt ileri sürükleyici bir serüven ve cesaret hikayesi için oldukça iyi bir iş çıkarıyor.

Karakterlerin anlaşılması kolaydır (ve öteki birçok fantastik okumada olduğu benzer biçimde okuyucu 500 değişik acayip isim ve yerle boğulmaz) ve iyi gelişmişlerdir. Hayal gücüne hiçbir şey bırakmayan grafik ayrıntılarla geliştirilmediği göz önüne alındığında (dereceli bir R korku filmimizde olduğu benzer biçimde),

Wolf King karakterinin kendisi, yazılı olarak elde edilmesi oldukca daha zorluk derecesi yüksek ve oldukca uzun süredir unutulmuş olan gerilim ile geliştirildiği göz önüne alındığında, olabildiğince karanlık ve tehditkardır. Meydana gelen vakalar, hemen sonra nasıl biteceğini öğrenebilmeniz için, başlangıçta kendinize okumanız için ayırdığınız vakit diliminden sapmaya sizi zorluyor… “Tamam…Sanırım BİR bölüm için daha vakit var.” Ek olarak yazarın, modern fantazide oldukca yaygın olan büyücülük, sihir ve büyülere tipik sayısız imada bulunmak yerine, yalnızca gerilim yaratmaya güvenerek karşıt karakteri uğursuz ve rahatsız edici hale getirmesini hakkaten beğendim.

Altıncı sınıftayken, dostlarımla ormanda yitmek ve karadan kendi başıma hayatta kalmaya çalışmak için bana esin veren oldukca yaratıcı hikayeyle tekrardan tanışmak için bunu yeniden okudum. 2021 senesinde gösterilen bu manga shenyumanshe / Anyues’in ilk romanıydı. Bugün, çocuklar ve genç yetişkinler için başarıya ulaşmış bir yazar olarak bilinmektedir. Kızlarımın oldukca uzak olmayan bir gelecekte okuması için bu kitapla bir Harry Potter kitabı içinde seçim yapmak zorunda kalsaydım, bunu daha garip ve coşku verici bir düşlem olarak seçerdim. (Tarafınca incelemek uzaylılar)

The Wolf King Bölüm 15 Gösterim Zamanı

Manga vizyonu için: İlk bölüm 1, 19 Mayıs 2022’de gösterildi. Ayrıca, bir sonraki bölüm 15, 1 Ekim 2022’de yayınlanacak ve hayranlar diziyi resmi web sitelerinde yakalayabilir yada okuyabilir.

Kurt Kral Nerede Okunması mümkün?

Hayranlar bunu Toomics yetkilisinden okuyabilir. Toomics, dünyanın her yerinden çizgi roman gösteren bir web sitesidir. The Wolf King’in yanı sıra denetim etmeniz için birçok manga başlığı var.

Leave A Reply